Prodej Apartmán, 3+kk, Malaga

 • 195,500 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Když se rozhodnete vzít si pár dní na odpočinek, zapomenout na každodenní práci, město a stres, často se říká, že jsou to dny odpojení. Ale v plážové rezidenci chceme tento termín pozvednout na maximum. Ve svém novém domově v oblasti Manilva budete obklopeni tím, na čem opravdu záleží: přírodou, mořem a vašimi blízkými, díky klidu života daleko od elektrického, rychlého a rutinního života.
V plážové rezidenci bude vaším hlavním sousedem moře, klidný soused, jehož zvuk neruší, ale uvolňuje, který můžete díky jeho blízkosti navštívit kdykoli budete chtít a který vás přijme s úsměvem širokým jako pláže zóna. Váš nový domov bude šitý na míru vám, v 2 nebo 3pokojovém bytovém komplexu, parkování, výhled na moře a komunitní zahrady. Moře, příroda a více než 300 slunečních dní v roce se snoubí v rezidenční čtvrti o rozloze více než 14 000 metrů čtverečních. Objevte kout klidu a harmonie u moře na „Nové zlaté míli“.

—– Informace v angličtině:

When you decide to take a few days to rest, to forget about the day to day work, the city and stress, it is often said that they are days of disconnection. But in the beach residence we want to raise this term to its maximum power. In your new home in the Manilva area you will be surrounded by what really matters: nature, the sea and your loved ones, thanks to the tranquility of living away from an electrical, fast and routine life.
In the beach residence your main neighbor will be the sea, a quiet neighbor, whose sound does not disturb, but relaxes, which you can visit whenever you want thanks to its proximity and who will receive you with a smile as wide as the beaches of the zone. Your new home will be tailor-made for you, in a 2 or 3 bedroom apartment complex, parking, sea views and community gardens. Sea, nature and more than 300 days a year of sunshine come together in a residential area of ​​more than 14,000 square meters. Discover a corner of peace and harmony by the sea on the “New Golden Mile”.

—– Informace v ruštině:

Продаётся aпартамент в Málaga в районе Málaga. Общая площадь 0.00 м2, состоит из 3 комнат (2 спальни, 1 салон), 1 ванной комнаты. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, лифт, балкон, общий бассейн, терраса, застекленная терраса, видео-домофон, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

Cuando decides tomarte unos días para descansar, para olvidarte del día a día del trabajo, de la ciudad y del estrés, se suele decir que son días de desconexión. Pero en la residencia de playa queremos elevar este término a su máxima potencia. En tu nueva vivienda en la zona de Manilva estarás rodeado de lo que de verdad importa: de naturaleza, de mar y de los tuyos, gracias a la tranquilidad de vivir alejado de una vida eléctrica, rápida y rutinaria.
En la residencia de playa tu principal vecino será el mar, un vecino tranquilo, cuyo sonido no molesta, sino que relaja, al que podrás visitar siempre que quieras gracias a su cercanía y que te recibirá con una sonrisa tan amplia como las playas de la zona. Tu nuevo hogar estará hecho a tu medida, en un complejo de viviendas de 2 o 3 dormitorios, parking, vistas al mar y jardines comunitarios. Mar, naturaleza y más de 300 días al año de sol se unen en un residencial de más de 14.000 metros cuadrados. Descubre un rincón de paz y armonía junto al mar en la “Nueva Milla de Oro”.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 10:51 pm
 • Číslo zakázky: hz-NCDL00501
 • Cena: 195,500 EUR
 • Velikost: 0.00 m²
 • Ložnice: 2
 • Koupelny: 1
 • Typ nemovitosti: Apartmán
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Malaga
 • Město Malaga
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald