Prodej Apartmán, 3+kk, 69.00 m2, Torrevieja

 • 85,500 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Tento apartmán se nachází v centru města Torrevieja a má 69 metrů čtverečních rozdělených do dvou velkých dvoulůžkových pokojů, plně vybavené koupelny a vybavené kuchyně. Nemovitost je připravena k nastěhování díky dlažbě, která byla dobře zachována spolu s interiérem tesařským výhradně z borovice. Nemovitost je navíc světlá díky své severozápadní orientaci.

Mezi nadstandardní vybavení najdeme: přístup přizpůsobený pro osoby se sníženou pohyblivostí (PMR), teplou vodu prostřednictvím nezávislého elektrického ohřívače, centralizovanou teplou/studenou klimatizaci prostřednictvím potrubí s neprůstřelnými akustickými mřížkami skrytými v technické střeše budovy; vestavěné skříně nabízející další prostor vně nebo uvnitř ložnice podle potřeby; garážové stání v ceně; venkovní balkon ideální pro odpočinek po práci nebo pro slunečné odpoledne, aniž byste museli chodit ven;

Má také přirozené světlo vycházející z venkovních i vnitřních fasád, zejména díky velmi vysokým stropům, které dosahují přibližně čtyři metry nad úrovní dokončené podlahy, a také díky sociálnímu uspořádání, které je spravováno mezi družstevními sousedy a využívá všech výhod společně, terasy. – solárium, které lze navštívit v patře, krytá prádelna, samoregenerační vegetační rostlina, velmi užitečná proti znečištění životního prostředí s pozitivním dopadem na veřejné zdraví, úprava kvalitnějšího přírodního prostředí k dýchání; 2 komory (x2) ideální jako sklad nebo další prostor uvnitř bytu, má také snadný přístup k MHD díky blízké přítomnosti autobusů. Nemovitost se nachází v blízkosti zeleně a parků ideálních pro zábavu s celou rodinou.

Co se týče vybavení, které je v blízkosti nemovitosti, můžeme zmínit: nákupní centra, zdravotní střediska a supermarkety. Navíc, pokud potřebujeme parkování, není problém, protože garáž a dokonce i parkování jsou zahrnuty v celkové ceně.

—– Informace v ruštině:

Продаётся aпартамент в Торревьехе в районе Centro. Общая площадь 69.00 м2, aпартамент 2000 года постройки, состоит из 3 комнат (2 спальни, 1 салон), 1 ванной комнаты. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, лифт, балкон, обогрев, солярий, терраса.

—– Informace ve španělštině:

Este apartamento ubicado en el centro de Torrevieja cuenta con 69 metros cuadrados distribuidos en dos amplias habitaciones dobles, un baño completo y una cocina equipada. La propiedad se encuentra lista para entrar a vivir gracias al suelo de baldosa que ha sido bien conservado junto a la carpintería interior hecha completamente de pino. Además, el inmueble es luminoso gracias a su orientación noroeste.

Entre las comodidades extras encontramos: acceso adaptado para personas movilidad reducida (PMR), agua caliente por termo eléctrico independiente, aire acondicionado centralizado frío/calor mediante conductos incorporando rejillas acústicas antibalas ocultas al techo técnico del edificio; armarios empotrados ofreciendo espacio adicional fuera o dentro del dormitorio según convenga más; plaza de garaje incluido en el precio; balcón exterior ideal para descansar después del trabajo o disfrutar durante toda una tarde soleada sin salir siquiera hacia afuera;

también tiene luz natural procedente tanto desde fachadas exteriores como interiores debido especialmente los techos altísimos alcanzando aproximadamente cuatro metros sobre nivel acabado solerías así como estar gestionándose tejido social entre vecinos cooperativos aprovechando todos juntos terraza-solárium visitable arriba cubierta lavadero plantel vegetativo auto regenerante muy útil contra polución ambiental repercutiendo positivamente salud pública tratarse medio natural de más calidad para respirar; 2 trasteros (x2) ideal como almacén o espacio adicional en el interior del apartamento, además cuenta con fácil acceso a transporte público gracias a la presencia cercana de autobuses. La propiedad está ubicada cerca de áreas verdes y parques ideales para disfrutar junto a toda su familia.

En cuanto a las facilidades que se encuentran próximas al inmueble podemos mencionar: centros comerciales, centros médicos y supermercados. Además, si necesitamos estacionamiento no hay problema ya que garaje e incluso parking están incluidos dentro del precio total.

 

Více informací

Aktualizováno 3 října, 2023 at 11:05 pm
 • Číslo zakázky: hz-b9352
 • Cena: 85,500 EUR
 • Velikost: 69.00 m²
 • Ložnice: 2
 • Koupelny: 1
 • Typ nemovitosti: Apartmán
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Torrevieja
 • Město Torrevieja
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald