Prodej Apartmán, 3+kk, 54.00 m2, Valencia

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Byt 54 m2 se dvěma ložnicemi se nachází ve čtvrti Marchalenes, město Valencie, třetí patro bez výtahu, Skládá se z jídelny s teplou/studenou klimatizací a šatny v mezipatře. Vchod z ulice do jídelny s modrou dlážděnou stěnou jako separátor.
Americká kuchyně s barem. Bar, v kuchyňské části, je kompletní šatna, která má také mezipatro, kde můžete uložit velké množství kuchyňského náčiní. Má dvě místnosti. V hlavní místnosti je velká vestavěná skříň se zásuvkami, bar a mezipatro.
Koupelna se dvěma umyvadly a sprchovým koutem.
Podlaha nemovitosti je z kameniny imitující parkety, dveře jsou ze dřeva Sapelly, hladké stěny a strop s lištami.
Okna Climalit se sítěmi proti hmyzu. Dům je po rekonstrukci. Velmi světlý.
Je to oblast velmi žádaná kvůli blízkosti centra a koryta řeky Turia. Dobré spojení do ostatních částí města tramvají a autobusy různých linek jen pár minut od nemovitosti.

—– Informace v ruštině:

Продаётся aпартамент в Valencia в районе Tormos, располагается на 3 этаже. Общая площадь 54.00 м2, aпартамент 1965 года постройки, состоит из 3 комнат (2 спальни, 1 салон), 1 ванной комнаты. Имеется кондиционер, обогрев.

—– Informace ve španělštině:

Piso de dos habitaciones de 54 m2 situado en el barrio de Marchalenes, Valencia ciudad, tercera planta sin ascensor, Consta de comedor con aire acondicionado frío/calor y con armario en altillo. Entrada d ella calle al comedor con pared de pavés azul a modo de separador.
Cocina americana con barra. La barra, en la parte de la cocina es un completo armario que además tiene un altillo donde poder guardar gran cantidad de enseres de la cocina. Cuenta con dos habitaciones. La habitación principal posee un gran armario empotrado con cajoneras barra y altillo.
Cuarto de baño con dos pilas de lavabo y ducha.
El suelo del inmueble es de gres imitando parquet, las puertas de madera Sapelly, las paredes lisas y techo con molduras.
Ventanas tipo climalit con mosquiteras. La vivienda se encuentra reformada. Muy luminoso.
Se trata de una zona muy demandada por su cercanía al centro, y al cauce del Rio Turia. Buena conexión con otros distritos de la ciudad mediante tranvía y autobuses de varias líneas a escasos minutos d ella propiedad.

 

Více informací

Aktualizováno 28 srpna, 2023 at 12:08 pm

Adresa

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
  • Jistina a úrok
  • Daň z nemovitosti
  • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
admin
  • admin

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
admin
  • admin