Prodej Bungalov, 3+kk, 57.00 m2, Torrevieja

 • 89,900 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Objevte tento nádherný bungalov v nejvyšším patře nacházející se v oblasti Lago Jardín, který má zastavěnou plochu 57 m2. Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí, aby svým budoucím majitelům nabízela ten nejlepší možný komfort. Disponuje dvěma velmi světlými pokoji, plně vybavenou koupelnou, do detailu plně zařízenou kuchyní a interiérovou truhlářskou úpravou v dubu. Podlaha je keramická, což jí dodává osobitost spolu s ničím nerušeným výhledem na stromy v zahradě.

Navíc, jako by to nestačilo, má jihozápadní orientaci, a zajišťuje tak mnoho hodin přirozeného světla až do západu slunce, a to i díky obrovskému balkonu, který je ideální k jídlu, relaxaci nebo opalování při kochání se krajinou před domem. privilegovaný středomořský horizont.
Vysoké stropy poskytují ještě více prostorového pocitu v domě. Dům má také vlastní úložný prostor, ale především mu dává přidanou hodnotu, jako je přímý přístup sám ze sebe (bez vytahovacích čísel nebo labyrintových východů) do tohoto nádherného komunitního bazénu, kde můžete ochlaďte se nebo se několikrát ponořte, kdykoli budete chtít; Neméně důležité je, že má navíc v patře soukromé solárium, což vám umožňuje uspořádat grilování s rodinou a přáteli, protože nejen obdivuje panoramata, ale také nabízí dostatek prostoru pro vytvoření jedinečného prostředí.

V urbanizaci najdete všechny potřebné služby k pohodlnému bydlení, jako jsou autobusy, které spojují s hlavními městy v okolí, školy, kde můžete vzdělávat své děti v bezpečném a klidném prostředí blízko moře nebo obchodní centra plná obchodů a restaurace. Nečekejte déle a objevte tuto jedinečnou nemovitost! Kontaktujte nás hned teď.

—– Informace v ruštině:

Продаётся бунгало в Торревьехе в районе Lago jardin, располагается на 1 этаже. Общая площадь 57.00 м2, бунгало 1999 года постройки, состоит из 3 комнат (2 спальни, 1 салон), 1 ванной комнаты. Имеется встроенные шкафы, балкон, обогрев, общий бассейн, солярий, терраса.

—– Informace ve španělštině:

Descubre este maravilloso bungalow de planta alta ubicado en la zona Lago Jardín, que cuenta con una superficie construida de 57 m2. La propiedad ha sido semireformada para ofrecer el mejor confort posible a sus futuros propietarios. Dispone de dos habitaciones muy luminosas, un baño completo equipado, cocina totalmente amueblada al detalle y carpintería interior acabada en roble. El suelo es cerámico lo cual le da mucha personalidad junto las vistas despejadas hacia los árboles del jardín.

Además, por si fuera poco tiene orientación sur-oeste asegurando así muchas horas diarias luz natural hasta el atardecer gracias también al enorme balcón ideal para comer , relajarse o tomar sol mientras se disfruta del paisaje frente a un priviligiado horizonte mediterráneo
Los techos altos proporcionan aún más sensación espacial dentro del hogar .La casa cuenta además con trastero propio incluido pero sobretodo dotándola valor añadido como puede ser tener acceso directamente desde ella misma (sin números sorteables ni salidas laberínticas) esta estupenda piscina comuntitaria donde poder refrescarte o darte unos chapuzones cuando tu quieras; igualmente importante dispone adicionalmente solarium particular arriba mismo esto permite organizar barbacoa entre familiares amigos porque no solo admira panoramas sino q tambien ofrece lugar suficiente espacio par crear ambientes únicos.

En la urbanización encontrarás todos los servicios necesarios para vivir cómodamente, como autobuses que conectan con las principales ciudades de la zona, colegios donde educar a tus hijos en un entorno seguro y tranquilo cerca del mar o centros comerciales llenos de tiendas y restaurantes. ¡No esperes más para conocer esta propiedad única! Contacta ahora mismo con nosotros.

 

Více informací

Aktualizováno 4 června, 2023 at 11:02 pm
 • Číslo zakázky: hz-b8153
 • Cena: 89,900 EUR
 • Velikost: 57.00 m²
 • Ložnice: 2
 • Koupelny: 1
 • Typ nemovitosti: Bungalov
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Torrevieja
 • Město Torrevieja
 • Stát Španělsko

Další údaje

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald