Prodej Vila, 5+kk, 137 m2, Costa-del-sol

 • 380,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Nový městský dům se 4 ložnicemi s částečným výhledem na moře, jižní orientací a fantastickým vybavením v docházkové vzdálenosti do města. Ultramoderní městský dům se nachází na vyvýšeném místě v oblíbeném uzavřeném komplexu Le Mirage v Cancelada. Obývací část je prostorná s plně vybavenou kuchyní a elegantní jídelní částí, to vše těží z prosluněné dispozice. Ložnice jsou bohaté s vestavěnými skříněmi a nádherná hlavní ložnice se může pochlubit en-suite s šatnou. Vysoce kvalitní design zahrnuje klimatizaci a chladné porcelánové dlaždice v celém bytě. Suterén a 2 parkovací stání v podzemní garáži jsou zahrnuty v ceně. Městský dům je v docházkové vzdálenosti od půvabné vesničky Cancelada, která sousedí s některými z nejznámějších golfových hřišť včetně Los Flamingos, La Quinta a El Higueral. Připraveno k nastěhování. Kontaktujte nás pro prohlídku!

—– Informace v angličtině:

New 4 bedroom townhouse with partial sea views, south orientation and fantastic amenities within walking distance to town. T
he ultra-contemporary townhouse is located in an elevated position within a popular gated complex Le Mirage in Cancelada.

The living area is spacious with a fully fitted kitchen and elegant dining area all benefiting from a bright sunlit disposition. The bedrooms are ample with fitted wardrobes, and the exquisite master bedroom boasts an en-suite with a walk-in dressing area.

High quality design includes air conditioning and cool porcelain floor tiles throughout. Basement and 2 parking places in the underground garage are included in the price.

The townhouse is within walking distance of the charming village of Cancelada, neighboring some of the most well-known golf courses including Los Flamingos, La Quinta and El Higueral.
Ready to move in. Contact us now for a visit!

—– Informace v ruštině:

Новый таунхаус с 4 спальнями, с видом на море и фантастическими удобствами в нескольких минутах ходьбы от города. Комплекс Le Mirage ультрасовременных домов находится на возвышенности, которая ориентирована на юго, чтобы была возможность максимально использовать дневной свет.
Просторная гостиная с полностью оборудованной кухней открытого плана. Просторные спальни со встроенными шкафами, а в изысканной главной спальне есть ванная комната в свите.

Высококачественный дизайн включает в себя кондиционирование, полы из керамогранита, двойные стеклопакеты и т.д.
В стоимость входит 2 места в подземном гараже и цокольное помещение.

Комплекс находятся в нескольких минутах ходьбы от очаровательного городка Канселада и находятся недалеко от известных полей для гольфа, таких как Лос-Фламингос, Ла-Кинта и Эль-Хигераль. 10 мин езды до Марбельи.
Дом готов к заселению.

—– Informace ve španělštině:

Casa adosada de 4 habitaciones a estrenar con vistas al mar y fantásticas comodidades en urbanización privada con vigilancia Le Mirage. La urbanización se encuentra en una posición elevada que se beneficia de una orientación sur que aprovecha al máximo el sol.

La sala de estar es espaciosa, con una cocina totalmente equipada y un elegante comedor que se benefician de una disposición iluminada por el sol. Las habitaciones son amplias con armarios empotrados y el exquisito dormitorio principal cuenta con un baño con vestidor.
El diseño de alta calidad incluye aire acondicionado y suelos de gres porcelánico.
Dos plazas de garaje y sótano entran en el precio. Seguridad 24 horas, zonas comunes con piscinas y jardines mediterráneos.

Los adosados están a poca distancia a pie del encantador pueblo de Cancelada, vecino de algunos de los campos de golf más conocidos, como Los Flamingos, La Quinta y El Higueral.
Lista para entrar a vivir.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 10:54 pm
 • Číslo zakázky: hz-CDL3223-01949P-DUP
 • Cena: 380,000 EUR
 • Velikost: 137 m²
 • Ložnice: 4
 • Koupelny: 3
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Costa-del-sol
 • Město Costa-del-sol
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald