Prodej , , 140.00 m2, Alicante

 • 119,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Tento krásný komerční objekt v Alicante ve Villafranqueza je na prodej. Je to rohový obchod o rozloze 117 metrů čtverečních a je ve velmi obydlené oblasti s velkým provozem vašich potenciálních zákazníků. Je rozdělen na dvě části, jednu, která se skládá z několika kanceláří s kancelářským nábytkem a která je připravena k práci. Další prostor je průsvitný a široký, který má nekonečno možností využití. Tyto dva prostory je také možné sloučit do jednoho. Je v perfektním stavu. Využijte této příležitosti mít vlastní prostory s vlastním podnikáním nebo pokud jste investor, je to perfektní možnost, jak získat pevný měsíční příjem.

—– Informace v angličtině:

This beautiful commercial premise in Alicante in Villafranqueza is for sale. It’s a corner shop of 117 square meters and it’s in a very populated area, with a lot of traffic from your potential customers. It is divided into two areas, one that consists of several offices with their office furniture and which is ready to go to work. Another space is diaphanous and wide, which has an infinity of possibilities to be used. It is also possible to merge these two premises to make one. It is in perfect condition. Take advantage of this opportunity to have your own premises with your own business inside or if you are an investor, it is a perfect option to obtain a fixed monthly income.

—– Informace v ruštině:

Это красивое коммерческое помещение в Аликанте в Villafranqueza выставлено на продажу. Это угловой магазин площадью 117 квадратных метров, расположенный в очень населенном районе, с большим количеством трафика от ваших потенциальных клиентов. Она разделена на две зоны, одна из которых состоит из нескольких офисов с офисной мебелью и готова к работе. Другое пространство – диафанное и широкое, которое имеет бесконечные возможности для его использования. Также возможно объединить эти два помещения, чтобы сделать одно. Он в идеальном состоянии. Воспользуйтесь этой возможностью, чтобы иметь собственное помещение с собственным бизнесом внутри, или, если вы являетесь инвестором, это идеальный вариант для получения фиксированного ежемесячного дохода.

—– Informace ve španělštině:

Se vende este precioso local comercial en Alicante en Villafranqueza. Es un local que hace esquina y consta de 117 metros cuadrados útiles y esta en una zona muy poblada, con mucho trafico de vuestros clientes potenciales. Esta dividido en dos zonas, una que consta de varios despachos con sus muebles de oficina y cual esta listo para entrar a trabajar. Otro espacio es diáfano y amplio, que tiene una infinidad de posibilidades para darle uso. Asi mismo se puede fusionar estos dos locales para hacer uno solo. Se encuentra en perfecto estado de conservación. Aproveche esta oportunidad de tener tu propio local con tu propio negocio dentro o si eres un inversor, es una opción perfecta para obtener una renta mensual fija.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 5:48 pm
 • Číslo zakázky: hz-70190
 • Cena: 119,000 EUR
 • Velikost: 140.00 m²
 • Ložnice: 0
 • Koupelny: 0
 • Typ nemovitosti: Komerční prostor
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Alicante
 • Město Alicante
 • Stát Španělsko

Další údaje

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Active Life
Virgin Active España (2.75 km)
Good 1 recenze
sGo! (1.13 km)
Exceptional 3 recenze
Bowlin San Vicente (1.23 km)
Good 2 recenze
Citius Box (1.33 km)
Exceptional 1 recenze
Club de Atletismo Benacantil (2.8 km)
Exceptional 1 recenze
Education
British School Of Alicante (1.08 km)
Exceptional 1 recenze
Grado en Sonido e Imagen en Telecomunicación. (2.29 km)
Good 5 recenze
Academia Artes (2.5 km)
Exceptional 1 recenze
Colegio Villa Pilar (2.56 km)
Good 1 recenze
Centre Educacio Infantil Nido (2.65 km)
Exceptional 2 recenze
Food
To-Bar (0.12 km)
Exceptional 1 recenze
Cactus-Cantina (2.38 km)
Average 1 recenze
la Gramola (0.71 km)
Good 1 recenze
Haygon (0.9 km)
Good 1 recenze
4 Blooms (1.08 km)
Exceptional 1 recenze
Health & Medical
Hospital General Universitario (2.19 km)
Exceptional 1 recenze
hogar de ancianos (2.91 km)
Exceptional 1 recenze
careDENT (2.97 km)
Exceptional 1 recenze
Clinica Vistahermosa (3.09 km)
Exceptional 1 recenze
Novopedia (3.34 km)
Exceptional 1 recenze
Restaurants
To-Bar (0.12 km)
Exceptional 1 recenze
Cactus-Cantina (2.38 km)
Average 1 recenze
la Gramola (0.71 km)
Good 1 recenze
Haygon (0.9 km)
Good 1 recenze
4 Blooms (1.08 km)
Exceptional 1 recenze

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald