PROČ KOUPIT NEMOVITOST VE ŠPANĚLSKU?​

Španělsko je krásná země s bohatou architekturou, obrovským kulturním dědictvím, temperamentním národem a krásnou přírodou.

Nejen slunce, přívětiví lidé a fantastické pláže přitahují na Pyrenejský poloostrov tisíce návštěvníků ročně. Nemovitosti ve Španělsku se těší dlouhodobému zájmu investorů. Vysoká atraktivita spočívá zejména v kombinaci přírodních krás, stovkami kilometrů nádherných pláží, příznivému podnebí,  bohaté historie a možností kulturního vyžití. Za zmínku zcela jistě stojí i skvělá gastronomie.

Čeští občané mohou nabývat nemovitosti ve Španělsku bez větších legislativních překážek. Španělsko nabízí široký výběr domů i apartmánů s výhledem na moře. Největší zájem kupujících se soustředí na vyhlášené přímořské oblasti na pobřeží Costa Blanca.

Kdo by si nechtěl občas dopřát únik ze sychravého zimního podnebí pod jasně modrou oblohu a zářící sluníčko, kde si můžete dopřát koupání v moři téměř po celý rok.

ZDE SE VÁŠ SEN MŮŽE STÁT REALITOU

Ať už zvažujete koupi nemovitosti jako investici k pronájmu, k uložení a zajištění finančních prostředků, pro zpříjemnění odchodu do důchodu,  či změnu životního stylu.

Vyberte si z naší velké nabídky nemovitostí na pobřeží Costa Blanca.

Jedná se o úsek španělského pobřeží pojmenovaný podle bílých vesniček, ležící v provincii Alicante. Je dlouhé 244 km a je lemované četnými plážemi, zátokami a skalisky. Region nabízí 300 slunečních dní v roce, průměrná roční teplota je 20 °C , v moři se dá koupat od dubna do konce října. Léta jsou zde teplá a suchá, zimy mírné a krátké. Bezesporu nejznámějším letoviskem je Alicante, dále pak Benidorm, Torrevieja, Calpe, Denia… V této lokalitě nabízíme velké množství nemovitostí od apartmánů až po vesnické domy a Vily, zejména okolo pobřeží s výhledem na moře.

Srdečně Vás zde přivítá a zajistí pro Vás prohlídky vybraných nemovitostí dle Vašich preferencí náš makléř.

VYBRANÉ NEMOVITOSTI NA PRODEJ VE ŠPANELSKU

Bezplatné konzutlace

Neváhejte kontaktovat naše zkušené poradce

Klientská podpora
Klientská podpora

Zaujaly Vás naše služby? Máte dotaz ke konkrétní nemovitosti? Nebo si chcete domluvit osobní schůzku? Napište nám vzkaz a my Vás budeme kontaktovat v nejbližší možné době.


Z našeho blogu

Pravidelně uveřejňujeme nové články z oblasti nemovitostí ve Španělsku.

Španělské státní svátky 2023

Kolik státních svátků a prázdnin má Španělsko v roce 2023? Jak si naplánovat...
Přečíst

O městě Torrevieja

Torrevieja je přímořské město, které se nachází na pobřeží Středozemního moře ve...
Přečíst

Pláže Torrevieja

Cabo Cervera Jedna z menších a nejatraktivnějších pláží ve městě. Tato zátoka s...
Přečíst

Golf v Costa Blance

Počasí v Costa Blance umožňuje praktikovat golf po celý rok. Vrchol sezóny tohoto sportu je...
Přečíst

Řekli o nás

Pozitivní zpětná vazba od našich klientů

Koupil jsem s Matrixem nemovitost na španělském pobřeží, ve městě Torrevieja. Celý proces byl jednoduchý a děkuji Michalovi Beníkovi a celému Matrixu za skvělou asistenci. Celý proces trval pár týdnů a nyní máme ve Španělsku druhý domov.
vytvořil David Sklenář
Podnikatel
Děkuji Matrixu za splněný sen o bydlení "na důchod". Byt ve Valencii nyní pronajímám a tím splácím hypotéku, kterou mi Matrix zařídil ve Španělsku. Děkuji Michalovi Beníkovi, který nám na místě vše zařídil.
vytvořil Josef Smetana
Manažer
Využila jsem nabídky Matrixu a koupila si byt v Alicante, který jsem financovala hypotékou ve Španělsku. Přes zimu byt pronajímám a v létě trávím ve Španělsku čas s rodinou a přáteli. Celý proces byl mnohem jednodušší, než jsem zpočátku očekávala. Ještě jednou děkuji.
vytvořil Jana Kopečná
Finanční ředitelka

Porovnat nabídky

Compare