Vyhledání nemovitosti ve Španělsku

Vyhledání nemovitosti

Vyhledání nemovitosti ve Španělsku s Matrixem – bezplatná služba, ve které vám naši makléři pomohou najít nemovitost, která splňuje Vaše kritéria vyhledávání a rozpočtu. Spravujeme rozsáhlou databázi nemovitostí, zejména exkluzivní nabídky od vlastníků. Naše nabídka pokrývá celé pobřeží Costa Blanky. Vyjednáme pro Vás slevy a výhodné podmínky.

Výběr nemovitosti ve Španělsku je obtížný proces: na trhu je nepřeberné množství nabídek, které navíc nejsou vždy aktuální. Při hledání nemovitosti ve Španělsku je důležité správně zvolit nejen město a oblast, ale také spolehlivého realitního agenta, který dokáže celou transakci profesionálně zprostředkovat.

INVESTOVÁNÍ DO NEMOVITOSI VE ŠPANĚLSKU ZAHRNUJE NÁSLEDUJÍCÍ KROKY:

 • Konzultace výběru lokality s realitním specialistou
 • Selekce nemovitostí, které splňují vaše kritéria
 • Detailní informace a videozáznam vybrané nemovitosti
 • Zajištění osobních prohlídek vybraných nemovitostí
 • Zajištění veškeré dokumentace a úkonů souvisejících s nabytím nemovitosti

V NAŠÍ DATABÁZI NAJDETE + 700 NEMOVITOSTÍ, Z NICHŽ MNOHÉ NABÍZÍME EXKLUZIVNĚ. VŽDY NAJDEME TU SPRÁVNOU NEMOVITOST PRO VÁS!

 

Co je potřeba učinit pro zahájení procesu:

 • Sdělte nám kritéria pro vaši nemovitost ve Španělsku
 • Nabídneme Vám odpovídající možnosti, dokud nenajdete vhodnou nemovitost
 • Dohodneme se na vhodném čase, kdy si můžete přijet prohlédnout nemovitosti a zajistíme osobní prohlídku.
 • Pokud se vám nemovitost líbila, zaplatíte rezervační poplatek a my ji stáhneme z prodeje.
 • Plně zajištujeme celý proces nákupu a staráme se o všechny souvisejícími problémy, včetně registrací v katastru, notářských služeb, otevření účtů a další.

Jakmile si vyberete nemovitost ke koupi, začíná proces nabytí a registrace ve španělském katastru nemovitostí a dalších příslušných úřadech.  Našim klientům nabízíme dvě možnosti, jak transakci realizovat:

 • Placená služba za cenu 1250 eur, tj. registrace nemovitosti „na klíč“ v partnerské společnosti „Easy Tax“,,
 • Základní registrační služba zdarma: informační podpora při registraci NIE certifikátu a otevření bankovního účtu na jméno klienta ve španělské bance.

Důležité upozornění: v základní registrační službě klient platí za fiskální zastoupení, povinné pro provedení transakce, ve výši 300 eur. Dále poplatek spojený s nastavením a převodem energií, vody, služeb, SVJ a daňových plateb a ve výši €200-250.

Při objednávání placené registrační služby získáte komplexní právní zastoupení. Jedná se o zajištění a ověření všech smluvních dokumentů před postoupením notáři, přidělení NIE čísla, otevření bankovního účtu.

Dále zajistíme nastavení a převod energií, vody, služeb, SVJ, daňových plateb, registraci na finančním úřadě a veškeré další služby spojené s provozem nemovitosti.

Objednáním placené registrační služby získáte plnou profesionální kontrolu nad nabývacím procesem, smluvní dokumentací, registračními povinnostmi. Získáte 100% záruku čistoty transakce a nejkratší možné termíny realizace.

POZOR: Nákup nemovitostí ve Španělsku lze provést během jediné návštěvy, pokud má kupující potřebné finanční prostředky k uhrazení kupní ceny a dostatek času na jejich převod na svůj účet ve španělské bance.

DŮLEŽITÉ: KLIENT NEPLATÍ PROVIZI ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NÁKUPU. PROVIZE JE HRAZENA PRODÁVAJÍCÍM.

Registrační služba Matrix Reality zahrnuje:

 • Konzultace s naším realitním makléřem
 • Pomoc se získáním čísla NIE ve Španělsku
 • Pomoc s otevřením bankovního účtu ve španělské bance
 • Pomoc s řešením souvisejících problémů během procesu koupě
 • Pomoc s předáním nemovitosti
 • Pomoc s převodem energií, vody, služeb, SVJ

Pozn. Při ceně nemovitosti nad 300tis EUR Vám zajistíme bezplatně i překlady potřebných dokumentů do španělského jazyka  a jejich dopravu do Španělska. Případně překlady zaslaných originálů čí ověřených kopií přímo ve Španělsku.

Z našeho Blogu

Španělské státní svátky 2023

Kolik státních svátků a prázdnin má Španělsko v roce 2023? Jak si naplánovat...
Přečíst

O městě Torrevieja

Torrevieja je přímořské město, které se nachází na pobřeží Středozemního moře ve...
Přečíst

Pláže Torrevieja

Cabo Cervera Jedna z menších a nejatraktivnějších pláží ve městě. Tato zátoka s...
Přečíst

Golf v Costa Blance

Počasí v Costa Blance umožňuje praktikovat golf po celý rok. Vrchol sezóny tohoto sportu je...
Přečíst

Řekli o nás

Zkušenosti našich klientů

Koupil jsem s Matrixem nemovitost na španělském pobřeží, ve městě Torrevieja. Celý proces byl jednoduchý a děkuji Michalovi Beníkovi a celému Matrixu za skvělou asistenci. Celý proces trval pár týdnů a nyní máme ve Španělsku druhý domov.
vytvořil David Sklenář
Podnikatel
Děkuji Matrixu za splněný sen o bydlení "na důchod". Byt ve Valencii nyní pronajímám a tím splácím hypotéku, kterou mi Matrix zařídil ve Španělsku. Děkuji Michalovi Beníkovi, který nám na místě vše zařídil.
vytvořil Josef Smetana
Manažer
Využila jsem nabídky Matrixu a koupila si byt v Alicante, který jsem financovala hypotékou ve Španělsku. Přes zimu byt pronajímám a v létě trávím ve Španělsku čas s rodinou a přáteli. Celý proces byl mnohem jednodušší, než jsem zpočátku očekávala. Ještě jednou děkuji.
vytvořil Jana Kopečná
Finanční ředitelka

Porovnat nabídky

Compare
Search