Naše služby

Jsme společnost Matrix Reality, specializující se na profesionální a komplexní služby pro klienty, kteří plánují koupit nemovitost ve Španělsku.

S naším týmem odborníků Vám pomůžeme od začátku až do konce, abyste měli bezproblémový a pohodlný proces při nákupu Vaší vysněné nemovitosti.

Nabízíme širokou škálu služeb, které Vám usnadní celý proces:

  1. Vyhledání nemovitosti: Spolupracujeme s místními realitními agenturami a disponujeme rozsáhlou nabídkou nemovitostí ve Španělsku. Pomůžeme Vám najít tu správnou nemovitost podle Vašich požadavků a přání.

  2. Prohlídky nemovitostí: Zorganizujeme pro Vás prohlídky vybraných nemovitostí, abyste měli možnost si je osobně prohlédnout a získat přesnější představu o jejich stavu a potenciálu.

  3. Rezervace nemovitosti: Po vybrání vhodné nemovitosti Vám pomůžeme s rezervací, abyste měli jistotu, že Vám nemovitost nebude vybrána někým jiným.

  4. Příprava dokumentů: Zabýváme se veškerou administrativou spojenou s koupí nemovitosti. Zajistíme přípravu veškerých potřebných dokumentů a formulářů, abyste nemuseli řešit složité byrokratické procesy.

  5. Zajištění transakce prodeje: Naši zkušení právníci Vám pomohou s celým procesem transakce prodeje, včetně získání NIE (číslo identifikace pro cizince), otevření účtu v bance, podpisu kupní smlouvy a výsledného předání nemovitosti.

  6. Hypoteční úvěr: Pokud plánujete financovat nákup nemovitosti hypotečním úvěrem, rádi Vám s tím pomůžeme. Máme zavedené kontakty s bankami ve Španělsku a můžeme Vám poskytnout nezávislé poradenství a pomoci s vyřízením hypotečního úvěru.

Naše služby jsou přizpůsobeny Vašim individuálním potřebám a budeme se snažit splnit Vaše očekávání. Pokud máte zájem o koupi nemovitosti ve Španělsku neváhejte nás rovnou kontaktovat. Více o jednotlivých službách se dozvíte níže.

Máte dotaz k našim službám? Chcete si domluvit osobní schůzku?


Náš výběr nemovitostí

Řekli o nás

Pozitivní zpětná vazba od našich spokojených klientů.

Koupil jsem s Matrixem nemovitost na španělském pobřeží, ve městě Torrevieja. Celý proces byl jednoduchý a děkuji Michalovi Beníkovi a celému Matrixu za skvělou asistenci. Celý proces trval pár týdnů a nyní máme ve Španělsku druhý domov.
vytvořil David Sklenář
Podnikatel
Děkuji Matrixu za splněný sen o bydlení "na důchod". Byt ve Valencii nyní pronajímám a tím splácím hypotéku, kterou mi Matrix zařídil ve Španělsku. Děkuji Michalovi Beníkovi, který nám na místě vše zařídil.
vytvořil Josef Smetana
Manažer
Využila jsem nabídky Matrixu a koupila si byt v Alicante, který jsem financovala hypotékou ve Španělsku. Přes zimu byt pronajímám a v létě trávím ve Španělsku čas s rodinou a přáteli. Celý proces byl mnohem jednodušší, než jsem zpočátku očekávala. Ještě jednou děkuji.
vytvořil Jana Kopečná
Finanční ředitelka

Porovnat nabídky

Compare