O MATRIX REALITY

Společnost Matrix Reality, a.s.

Vítejte v Matrix Reality, kde vám nabízíme nejlepší služby pro prodej, koupi a správu vaší nemovitosti a to jak v ČR tak v zahraničí!

Nabízí svým klientům celou řadu služeb související s procesem nákupu nemovitostí ve Španělsku. Kromě toho se postaráme o řešení všech případných problémů, které mohou nastat při nákupu nemovitosti ve Španělsku. Všechny naše služby jsou poskytovány našimi nebo místními odborníky; makléři, právníci, daňoví poradci, imigrační pracovníci atd. Naše služby poskytujeme v Torrevieja, Alicante, Benidorm a dalších městech na Costa Blanca. Většina našich služeb ve Španělsku je našim zákazníkům poskytována zdarma v rámci zprostředkování prodeje. Níže naleznete kompletní seznam služeb ve Španělsku poskytovaných Společností Matrix Reality.

Specialista na Španělské pobřeží
Certifikovaný realitní makléř , Matrix Reality, a.s.
Certifikovaný realitní expert , Matrix Reality, a.s.

Naše služby, které nabízíme na pobřeží Španělska

Z našeho Blogu

Španělské státní svátky 2023

Kolik státních svátků a prázdnin má Španělsko v roce 2023? Jak si naplánovat...
Přečíst

O městě Torrevieja

Torrevieja je přímořské město, které se nachází na pobřeží Středozemního moře ve...
Přečíst

Pláže Torrevieja

Cabo Cervera Jedna z menších a nejatraktivnějších pláží ve městě. Tato zátoka s...
Přečíst

Golf v Costa Blance

Počasí v Costa Blance umožňuje praktikovat golf po celý rok. Vrchol sezóny tohoto sportu je...
Přečíst

Napsali o nás

Zkušenosti našich klientů

Koupil jsem s Matrixem nemovitost na španělském pobřeží, ve městě Torrevieja. Celý proces byl jednoduchý a děkuji Michalovi Beníkovi a celému Matrixu za skvělou asistenci. Celý proces trval pár týdnů a nyní máme ve Španělsku druhý domov.
vytvořil David Sklenář
Podnikatel
Děkuji Matrixu za splněný sen o bydlení "na důchod". Byt ve Valencii nyní pronajímám a tím splácím hypotéku, kterou mi Matrix zařídil ve Španělsku. Děkuji Michalovi Beníkovi, který nám na místě vše zařídil.
vytvořil Josef Smetana
Manažer
Využila jsem nabídky Matrixu a koupila si byt v Alicante, který jsem financovala hypotékou ve Španělsku. Přes zimu byt pronajímám a v létě trávím ve Španělsku čas s rodinou a přáteli. Celý proces byl mnohem jednodušší, než jsem zpočátku očekávala. Ještě jednou děkuji.
vytvořil Jana Kopečná
Finanční ředitelka

Porovnat nabídky

Compare