Prodej Apartmán, 2+kk, 76.00 m2, Alicante

 • 78,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Tato nemovitost se nachází ve vyhledávané oblasti La Florida, vynikající volba pro ty, kteří hledají klidné, ale dobře dostupné místo. Je to byt s velkým potenciálem díky svým 76 m2 pečlivě rozděleným mezi ložnici s manželskou postelí, plnou koupelnu a obývací pokoj s jídelnou. Další výhodou je přímý přístup na velkou soukromou terasu ze samotného obývacího pokoje; Tento venkovní prostor má působivé ničím nerušené panoramatické výhledy, které z něj činí ideální prostor, kde si můžete užívat venku po celý rok.

Zbytek bytu také potřebuje modernizaci, i když se nemusíte starat o aspekty, jako je bezpečnost nebo osvětlení, protože tento dům má pancéřové dveře, galerii a dům je obecně velmi světlý.

Mezi další funkce patří: venkovní terasa o rozloze více než 50 m2, ideální pro pití kávy. Zvýrazňuje také svou dobrou severovýchodní orientaci, což umožňuje lépe využít sluneční hodiny přicházející po naší levici a jasné výhledy bez vizuálních překážek, které odvádějí pozornost našeho cíle od toho, co chceme vidět. Pokud jde o veřejné služby v okolí, najdeme školy a ústavy, stejně jako supermarkety, obchody, kavárny, restaurace, to vše se nachází v blízkosti domova, nákupní centra. Pokud hledáte útulný domov s vynikající polohou a potenciálem pro přizpůsobení, je to ideální místo pro vás.

—– Informace v ruštině:

Продаётся aпартамент в Аликанте в районе La Florida, располагается на 4 этаже. Общая площадь 76.00 м2, aпартамент 1970 года постройки, состоит из 2 комнат (1 спальня, 1 салон), 1 ванной комнаты. Имеется балкон, терраса.

—– Informace ve španělštině:

Esta propiedad inmobiliaria se encuentra ubicada en la buscada zona de La Florida, una excelente opción para aquellos que buscan un lugar tranquilo pero bien conectado. Se trata de un piso con mucho potencial gracias a sus 76 m2 distribuidos cuidadosamente entre una habitación doble, baño completo y salón-comedor. Además cuenta con la ventaja adicional de tener acceso directo a su gran terraza privada desde el propio salón comedor; esta área externa tiene unas impresionantes vistas panorámicas despejadas que hacen del espacio ideal para disfrutar al aire libre todo el año.

El resto del piso es necesario actualizarlo también aunque no te preocupes por aspectos como seguridad o luminarias ya que este hogar dispone puerta blindada, galería, muy luminosa la vivienda en general.

Entre las características extras destacan: terraza exterior de mas de 50m2 perfecto para tomar café . También destaca su buena orientación noreste hace posible aprovechar mejor tanto horas solares procedente hacia nuestra izquierda como vistas despejas sin obstrucciones visuales que aparten nuestro objetivo sobre aquello qué queremos ver.. En cuanto a servicios públicos cercanos podemos encontrar colegios e institutos así como supermercados tiendas cafeterías restaurantes todos ellos situados cerca de la vivienda, centro comerciales. Si buscas un hogar acogedor con una ubicación privilegiada y potencial de personalización, este es el lugar perfecto para ti.

 

Více informací

Aktualizováno 5 prosince, 2023 at 1:12 pm
 • Číslo zakázky: hz-72171
 • Cena: 78,000 EUR
 • Velikost: 76.00 m²
 • Ložnice: 1
 • Koupelny: 1
 • Typ nemovitosti: Apartmán
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Alicante
 • Město Alicante
 • Stát Španělsko

Další údaje

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Active Life
Virgin Active España (4.77 km)
Good 1 recenze
Piscina de Babel (0.62 km)
Average 1 recenze
Hotel NH Alicante (0.96 km)
Good 5 recenze
Pilates Zenter (1.03 km)
Exceptional 1 recenze
Holliday Gym (1.39 km)
Exceptional 4 recenze
Education
Escuela Natacion Maristas (1.5 km)
Good 1 recenze
Academia de Peluqueria Rafael y Juan Carlos (1.66 km)
Exceptional 2 recenze
Colegio Publico Santo Domingo (1.9 km)
Poor 1 recenze
Oficina de Orientación Pedagógica Reyes Católicos (1.99 km)
Exceptional 1 recenze
Proyecto Español (2.22 km)
Good 1 recenze
Food
Foster's Hollywood (0.18 km)
Exceptional 5 recenze
Kiosko Fermín (1.39 km)
Good 1 recenze
Heladeria DI Roma (0.49 km)
Good 1 recenze
Davi's (0.59 km)
Average 1 recenze
Makro Autoservicio Mayorista (0.69 km)
Exceptional 1 recenze
Health & Medical
Novopedia (1.09 km)
Exceptional 1 recenze
Ceome (2.06 km)
Average 1 recenze
Emode Podologos Alicante (2.08 km)
Exceptional 1 recenze
O2 Centro Wellness (2.29 km)
Exceptional 1 recenze
hogar de ancianos (2.8 km)
Exceptional 1 recenze
Restaurants
Foster's Hollywood (0.18 km)
Exceptional 5 recenze
Davi's (0.59 km)
Average 1 recenze
Doner Kebap (0.66 km)
Exceptional 1 recenze
La Brasería (0.69 km)
Average 1 recenze
Asador 7 de Julio (0.73 km)
Good 1 recenze

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald