Prodej Apartmán, 3+kk, 82.00 m2, Benidorm

 • 198,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Tento byt o velikosti 82 metrů čtverečních se nachází v oblasti Levante Benidorm, ve 12. patře kvalitní budovy s výtahem a orientací na jih, odkud je nádherný výhled.

Nemovitost má dvě ložnice a dvě koupelny, stejně jako terasu s výhledem na moře, která je ideální pro vychutnání výhledů a klimatu oblasti. Kuchyně je samostatná a plně vybavená, jsou zde vestavěné skříně pro další úložný prostor.

Byt má také soukromou garáž, což je velká výhoda v oblasti tak přeplněné a turistické, jako je Benidorm. Kromě toho je urbanizace prostorná a tichá, s bazénem a zelení, kde si můžete užít chvíle volného času.

Poloha je vynikající, protože je pouhých 400 metrů od pláže, což z něj dělá ideální nemovitost pro turistické pronájmy. Kromě toho jsou v docházkové vzdálenosti četné restaurace, bufety, lékárny, supermarkety, trafiky, obchody a další služby, což je velmi výhodné pro obyvatele i turisty.

Stručně řečeno, tento apartmán v Benidormu je vynikající volbou pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní nemovitost ve velmi oblíbené turistické oblasti, s perfektní polohou, blízkými službami a působivým výhledem na moře.

—– Informace v ruštině:

Продаётся aпартамент в Бенидорме в районе Levante, располагается на 12 этаже. Общая площадь 82.00 м2, состоит из 3 комнат (2 спальни, 1 салон), 2 ванных комнат, находится в 400 метрах от моря. Имеется встроенные шкафы, лифт, балкон, отдельная кухня, общий бассейн, терраса, застекленная терраса, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

Este piso de 82 metros cuadrados se encuentra ubicado en la zona de Levante de Benidorm, en la planta 12 de un edificio de buena calidad con ascensor y orientación sur, lo que le proporciona una estupenda vista.

La propiedad cuenta con dos dormitorios y dos baños, además de una terraza con vistas al mar que es perfecta para disfrutar de las vistas y el clima de la zona. La cocina es independiente y está completamente equipada, y hay armarios empotrados para un almacenamiento adicional.

El piso también cuenta con un garaje privado, lo que es una gran ventaja en una zona tan concurrida y turística como Benidorm. Además, la urbanización es amplia y tranquila, con una piscina y zona verde para disfrutar de momentos de ocio.

La ubicación es excelente, ya que se encuentra a solo 400 metros de la playa, lo que lo convierte en una propiedad ideal para el alquiler turístico. Además, hay numerosas restaurantes, cafeterías, farmacias, supermercados, estancos, tiendas y otros servicios a poca distancia, lo que es muy conveniente para los residentes y turistas.

En resumen, este piso en Benidorm es una excelente opción para aquellos que buscan una propiedad de alta calidad en una zona turística muy popular, con una ubicación perfecta, servicios cercanos y vistas impresionantes al mar.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 1:45 pm
 • Číslo zakázky: hz-F0237
 • Cena: 198,000 EUR
 • Velikost: 82.00 m²
 • Ložnice: 2
 • Koupelny: 2
 • Typ nemovitosti: Apartmán
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 400 m

Adresa

 • Adresa Benidorm
 • Město Benidorm
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Active Life
Virgin Active España (30.95 km)
Good 1 recenze
Sol Pelícanos Ocas (0.65 km)
Exceptional 6 recenze
Hotel RH Royal (0.82 km)
Good 1 recenze
Metropolitan (0.86 km)
Good 1 recenze
Ánimae Health Studio (2.79 km)
Exceptional 1 recenze
Education
IES Mediterrània (2.66 km)
Average 1 recenze
Sierra Bernia School (4.19 km)
Fair 2 recenze
Conuco Dance (4.89 km)
Average 1 recenze
Centro Juvenil (7.1 km)
Good 1 recenze
Conversa Idiomas Avda. Gabriel Miro, 34 (15.88 km)
Fair 1 recenze
Food
BB's Bar (0.05 km)
Average 1 recenze
Casa de Oro (0.06 km)
Good 1 recenze
Wooky Hollow 2 (0.08 km)
Average 1 recenze
El Toro Fuerte (0.15 km)
Average 1 recenze
Mumtaz Curry House (0.16 km)
Exceptional 1 recenze
Health & Medical
Clinica Europa (0.37 km)
Average 1 recenze
Hospital de Levante (0.49 km)
Good 1 recenze
Sawasdeeka (0.68 km)
Exceptional 1 recenze
General Practitioners Benidorm (0.93 km)
Exceptional 1 recenze
Podoroig (1.25 km)
Exceptional 1 recenze
Restaurants
BB's Bar (0.05 km)
Average 1 recenze
Casa de Oro (0.06 km)
Good 1 recenze
Wooky Hollow 2 (0.08 km)
Average 1 recenze
El Toro Fuerte (0.15 km)
Average 1 recenze
Mumtaz Curry House (0.16 km)
Exceptional 1 recenze

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald