Prodej Apartmán, 3+kk, 76.00 m2, Puig

 • 233,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Rezidenční komplex DUNE je velký realitní projekt, který bude brzy postaven a který se zavázal k elegantní a exkluzivní architektuře na pláži Playa del Puig, pouhých 15 minut od Valencie.

Jedná se o novostavbu skládající se ze 188 domů se 2 a 3 ložnicemi, se dvěma kompletními koupelnami. Všechny domy mají výhled na moře a terasy o rozloze 14 až 18 m2, kde si můžete odpočinout a užívat si mořský vánek. Budova se skládá z výškových domů od 1. do 6. patra, přízemních domů se soukromými zahradami, terasami a samostatnými vchody a domů v nejvyšším patře se soláriem-penthouse terasou pro soukromé použití. Součástí je také garáž v suterénu s parkovacími stáními a skladovacími prostory.

DUNE se nachází na pláži El Puig de Santa María, historické město s velkou scénickou hodnotou, uměleckým bohatstvím a tradicí, které se snoubí v dokonalé harmonii s křišťálově čistými vodami této oblasti.
V DUNE se urbanismus Středozemního moře snoubí s exkluzivitou a elegancí jeho designu a dodává rezidenční čtvrti sofistikovanost a jedinečnost.
Urbanizace bude mít prostornou zahradní plochu vytvářející krásné bio-zdravé prostředí. Bude mít dva bazény, kurt na paddle tenis, dětský koutek, posilovnu, co-working místnost, společenský klub a dětský pokoj.
Tyto moderní domy vám umožní bydlet po celý rok v klidné rezidenční čtvrti, s veškerým komfortem. Ideální je užít si i o prázdninách a víkendech.

Domy DUNE zahrnují kompletní instalaci teplé a studené klimatizace, kuchyň vybavenou troubou, indukční varnou deskou a digestoří, aerotermální energii pro výrobu teplé vody, celkovou podlahu domu z porcelánové kameniny, pancéřové přístupové dveře do dům, venkovní tesařské práce s dvojskly.
Nabízená cena je včetně garážového stání.
Každé ráno se budete probouzet se středomořským vánkem a s pohodlím bydlení pouhých 15 minut od centra Valencie.

—– Informace v ruštině:

Продаётся aпартамент в Puig в районе Platja de Puig, располагается на 1 этаже. Общая площадь 76.00 м2, aпартамент 2024 года постройки, состоит из 3 комнат (2 спальни, 1 салон), 2 ванных комнат, находится в 100 метрах от моря. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, лифт, обогрев, отдельная кухня, общий бассейн, терраса, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

El residencial DUNE es un gran proyecto inmobiliario, de próxima construcción, que apuesta por una arquitectura elegante y exclusiva en primera línea de la Playa del Puig, a sólo 15 minutos de Valencia.

Es una promoción de obra nueva formada por 188 viviendas de 2 y 3 dormitorios, con dos baños completos. Todas las viviendas tienen vistas al mar y terrazas entre 14 y 18 m2, para descansar y disfrutar de la brisa marina. El edificio está formado por viviendas en altura de la planta 1ª a la 6ª, viviendas en planta baja con jardín privado, terraza y entrada independiente y viviendas en última planta con terraza ático solárium de uso privado. Dispone también de un garaje en planta de sótano con plazas de aparcamiento y trasteros.

DUNE se sitúa en la playa de El Puig de Santa María, una población histórica con gran valor paisajístico, riqueza artística y tradición que se funde en perfecta armonía con las aguas cristalinas de la zona.
En DUNE se funde el urbanismo del mediterráneo con la exclusividad y la elegancia de su diseño, dotando al residencial de sofisticación y singularidad.
La urbanización tendrá una espaciosa zona ajardinada creando un bello entorno biosaludable. Contará con dos piscinas, pista de pádel, zona de juegos infantiles, gimnasio, sala de coworking, club social y sala infantil.
Estas modernas viviendas te permitirán vivir todo el año en una zona residencial tranquila, con todas las comodidades. También es ideal para disfrutar durante las vacaciones y fines de semana.

Las viviendas de DUNE incluyen instalación completa de climatización frío-calor, cocina equipada con horno, placa de inducción y campana extractora, aerotermia para la generación de agua caliente, pavimento general de la vivienda de gres porcelánico, puerta de acceso a la vivienda acorazada, carpintería exterior de aluminio con doble acristalamiento.
El precio ofertado incluye una Plaza de Garaje.
Cada mañana te despertarás con la brisa del mediterráneo y con la comodidad que supone vivir a tan solo 15 minutos del centro de Valencia.

 

Více informací

Aktualizováno 17 března, 2023 at 12:03 pm
 • Číslo zakázky: hz-V077
 • Cena: 233,000 EUR
 • Velikost: 76.00 m²
 • Ložnice: 2
 • Koupelny: 2
 • Typ nemovitosti: Apartmán
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 100 m

Adresa

 • Adresa Puig
 • Město Puig
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald