Prodej Apartmán, 3+kk, 67.00 m2, Torrevieja

 • 119,900 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Tento byt se nachází jen pár metrů od krásné pláže Playa del Cura a má celkovou zastavěnou plochu 67 m2. Nemovitost má dvě velké dvoulůžkové ložnice, plně vybavenou koupelnu a kuchyň vybavenou všemi potřebnými spotřebiči pro pohodlný pobyt.
O interiér je pečováno do detailu, včetně interiérové tesařské práce v lakovaném tmavém dubu, která dokonale kontrastuje s moderním exteriérovým designem složeným z velkých oken, která jsou všechna s dvojitým zasklením, a umožňují tak skvělé přirozené světlo uvnitř bytu během všech denních hodin.
Kromě toho je tato nemovitost velmi přístupná, protože má přístup PMR, který umožňuje zařízení a nezávislost pro starší nebo zdravotně postižené osoby; Má také výtah pro usnadnění vertikální přepravy mezi patry.
Ale to není vše! Dále je zde instalována klimatizace (teplá/studená), vestavěné skříně, soukromý balkón orientovaný na sever, společenská terasa, kde se můžete setkávat s přáteli/rodinou, kde můžete relaxovat při opalování na lehátkách, která je nedílnou součástí a sdílené ostatními sousedy.
Urbanizace má také komunitní bazén obklopený stromy a dobře udržované zahrady poskytující klid, pohodu, flóru a faunu… takže je ideální jako rezidenční místo pro dlouhodobou i krátkodobou dovolenou.
Během několika minut najdete nedaleké supermarkety, lékařské služby, vzdělávací centra, restaurace, bary, autobusy umístěné na hlavní ulici, které poskytují pohodlný a přímý přístup do jakékoli části města. Přijďte ho navštívit hned teď!

—– Informace v ruštině:

Продаётся aпартамент в Торревьехе в районе Playa del cura, располагается на 3 этаже. Общая площадь 67.00 м2, aпартамент 2004 года постройки, состоит из 3 комнат (2 спальни, 1 салон), 1 ванной комнаты, находится в 350 метрах от моря. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, лифт, балкон, обогрев, общий бассейн, терраса.

—– Informace ve španělštině:

Este apartamento se encuentra a solo unos metros de la hermosa playa del cura y cuenta con una superficie total construida de 67m2. La propiedad dispone de dos amplias habitaciones dobles, un baño completo y cocina equipada con todos los electrodomésticos necesarios para disfrutar cómodamente su estancia.
El interior está cuidado al detalle, incluyendo carpintería interior lacada en roble oscuro que contrastan perfectamente con el moderno diseño exterior compuesto por ventanales grandes hechos todo ellos en climalit permitiendo así gran luminosidad natural dentro del apartamento durante toda las horas diurnas.
Además este inmueble es muy accesible ya que tiene acceso PMR lo cual permite facilidades e independencia a personas mayores o discapacitadas; también posee ascensor para facilitar el transporte vertical entre plantas.
Pero eso no es todo! También hay aire acondicionado instalado (frío/calor), armarios empotrados, balcón privativo orientación norte , terraza comunitaria donde poder reunirse junto amigos/familiares allí podrá relajarse mientras toma solen sus tumbonas siendo parte integraly compartida por otros vecinos/as .
La urbanización cuenta ademáscon piscina comunitaria rodeada arboledasy jardines bien mantenidos proporcionando paz tranquilidadflora fauna.. haciendo ideal como lugar residencial tanto vacacional largocortoplazo
En pocos minutos puedes encontrar supermercados cercanos servicios médicos centros educativos restaurantes bares autobuses localizados calle principalque otorgan ese acceso conveniente y directo a cualquier zona de la ciudad. ¡Ven a visitarlo ya!

 

Více informací

Aktualizováno 6 prosince, 2023 at 12:27 am
 • Číslo zakázky: hz-b9688
 • Cena: 119,900 EUR
 • Velikost: 67.00 m²
 • Ložnice: 2
 • Koupelny: 1
 • Typ nemovitosti: Apartmán
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 350 m

Adresa

 • Adresa Torrevieja
 • Město Torrevieja
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Active Life
Virgin Active España (40.81 km)
Good 1 recenze
Palacio de los Deportes de Torrevieja (1.6 km)
Good 1 recenze
Securitas Direct España (1.71 km)
Fair 2 recenze
Viajes Rosa Tours (9.13 km)
Fair 1 recenze
Pinatar Arena (15.34 km)
Exceptional 3 recenze
Education
Cp Jose Maria Manresa Navarro (13.37 km)
Poor 1 recenze
Colegio Público Jorge Guillén (26.85 km)
Exceptional 1 recenze
Cp Mariano Benlliure (27.12 km)
Good 2 recenze
I.E.S. la asunción de Ntra. Sra. (27.26 km)
Average 3 recenze
Papeleria Alcudia (27.13 km)
Good 1 recenze
Food
Embrujo (0.25 km)
Good 1 recenze
Lizarran (0.27 km)
Exceptional 1 recenze
Pantasana (0.72 km)
Good 2 recenze
Pizza Numero 1 (0.29 km)
Good 2 recenze
Wan Yuan (0.08 km)
Good 2 recenze
Health & Medical
Farmacia Rodrigo Carbajo Botella (0.49 km)
Good 2 recenze
Salón Los Sesenta (0.7 km)
Average 1 recenze
Sara Tortosa (0.65 km)
Exceptional 1 recenze
Centro Clínico Dental Dr. Mario Oliden (0.72 km)
Exceptional 1 recenze
Farmacia Nieves Aldeguer (0.8 km)
Good 1 recenze
Restaurants
Embrujo (0.25 km)
Good 1 recenze
Lizarran (0.27 km)
Exceptional 1 recenze
Pantasana (0.72 km)
Good 2 recenze
Pizza Numero 1 (0.29 km)
Good 2 recenze
Wan Yuan (0.08 km)
Good 2 recenze

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald