Prodej Apartmán, 3+kk, 61.00 m2, Torrevieja

 • 82,900 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Tato nemovitost je fantastický byt o rozloze 61 metrů čtverečních, který se nachází v centru města Torrevieja. Tento dům s centrální polohou, ale obklopený stromy a parky, nabízí klid a soukromí ve stejných částech.

Interiér bytu tvoří dva světlé pokoje vybavené vestavěnými skříněmi; kompletní koupelna; plně zařízená kuchyně včetně všech potřebných spotřebičů jako lednice, pračka… Navíc její vnitřní truhlářství je celé z dubu, což dodává prostředí elegantní nádech.
Jeho prostorný obývací pokoj-jídelna s vysokými stropy ještě více přispívá k zajištění přirozeného světla po celý den, a to i díky velkým venkovním oknům climalit/hliník. Je navržen s ohledem především na vaše každodenní pohodlí. Disponuje také PMR video intercomem, solárium a všechna možná zařízení – jako je výtah – aby byl váš život mnohem pohodlnější.Posuvné dveře vám také umožní lépe si užít venkovní sektor: krásnou soukromou terasu a další další balkon, odkud budete při pití obdivovat jedinečné výhledy káva brzy ráno.Všechny tyto prostory se dokonale integrují a vytvářejí tak útulný domov, kde nechybí detail ani luxus, jako je tato krásná zahrada tak dekorativní.

Svou polohou se nachází ve velmi klidné urbanizaci se společným bazénem a zahradními plochami ideálními pro trávení volného času. Všechny druhy služeb jako supermarkety, lékařské školy atd. jsou přímo u bytu.
Ale nejlepší na tom je, že se nemusíte bát, protože toto vše je zahrnuto v konečné ceně: Stručně řečeno, tato nemovitost má všechny potřebné vlastnosti, aby se stala dokonalým domovem, ať už hledáte něco pohodlného nebo elegantního. .

—– Informace v ruštině:

Продаётся aпартамент в Торревьехе в районе Centro. Общая площадь 61.00 м2, aпартамент 1999 года постройки, состоит из 3 комнат (2 спальни, 1 салон), 1 ванной комнаты. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, лифт, балкон, обогрев, общий бассейн, солярий, терраса, видео-домофон.

—– Informace ve španělštině:

Esta propiedad inmobiliaria es un fantástico apartamento de 61 metros cuadrados situado en la zona Centro de Torrevieja. Con una ubicación céntrica pero rodeada por árboles y parques, esta vivienda goza de tranquilidad e intimidad a partes iguales.

El interior del piso cuenta con dos habitaciones luminosas equipadas con armarios empotrados; un baño completo ; una cocina completamente amueblada incluyendo todos los electrodomésticos necesarios como nevera, lavadora… Además su carpintería interior está hecha totalmente en roble lo cual le da el toque elegante al ambiente.
Su amplio salón-comedor tiene techos altos contribuye aún más a proporcionar luz natural durante todo el día gracias también a sus grandes ventanales exterioresde climalit/aluminio.Está diseñado pensando sobre todoen tu confort diario.Cuenta ademáscon acceso PMR videoportero,Solárium ,y todas las facilidades posibles -como ascensor-para hacer tu vida mucho más cómoda.Las puertas corredizastambién permiten disfrutar mejor delsector exterior:una hermosaterraza privaday otro balcón adicional desde donde admiraras vistas únicas mientras bebes café bien temprano.Todos estos espacios se integran perfectamente creando asíun hogar acogedor,donde no falta ningún detalle ni lujocomo este precioso jardín tan decorativo .

En cuanto a su ubicación, se encuentra en una urbanización muy tranquila con piscina comunitaria y zonas ajardinadas ideales para los momentos de ocio. Todo tipo de servicios como supermercados , colegios médicos etc estan justo al lado del apartamento.
Pero lo mejor es que no te tienes porqué preocupar porque todo esto está incluido en el precio final: En resumen, esta propiedad inmobiliaria tiene todas las características necesarias para convertirse en la vivienda perfecta tanto si buscas algo cómodo como elegante.

 

Více informací

Aktualizováno 5 června, 2023 at 11:06 am
 • Číslo zakázky: hz-B8161
 • Cena: 82,900 EUR
 • Velikost: 61.00 m²
 • Ložnice: 2
 • Koupelny: 1
 • Typ nemovitosti: Apartmán
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Torrevieja
 • Město Torrevieja
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald