Prodej Apartmán, 4+kk, 118.00 m2, Torrevieja

 • 129,900 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Pár metrů od toho, co bude projektem století v Torrevieja, novém přístavu Torrevieja, a mezi ulicemi, které budou novým vstupem a výstupem do přístavu, María Parodi a Rambla Juan Mateo, představujeme tento velký světlý a velmi prostorný za bezkonkurenční cenu.

Byt sestává z velmi prostorného obývacího pokoje s balkonem. Později po chodbě máme přístup do dvou dvoulůžkových pokojů. Na konci chodby je přístup do koupelny, druhého velkého obývacího pokoje, který by mohl být ložnicí, a kuchyně, do které se vchází z obývacího pokoje. Z kuchyně je vstup na velkou terasu az terasy máme přístup do prádelny a skladu.

Vzhledem k poloze a velikosti bytu je ideální pro turistické pronájmy. Možnost získání velkých výnosů a tím i velké ziskovosti. Neváhejte ani vteřinu a kontaktujte nás co nejdříve.

—– Informace v angličtině:

A few meters from what will be the project of the century in Torrevieja, the new port of Torrevieja, and between the streets that will be the new entrance and exit to the port, María Parodi and Rambla Juan Mateo, we present this large bright and very spacious at an unbeatable price.

The apartment consists of a very spacious living room with a balcony. Later along the hallway we have access to two double bedrooms. At the end of the hallway you can access the bathroom, a second large living room that could be a bedroom and a kitchen that is accessed from the living room. From the kitchen there is access to a large patio and from the patio we have access to the laundry room and storage room.

Due to the location and size of the apartment, it is ideal for tourist rentals. Possibility of obtaining great returns and therefore great profitability. Don’t hesitate a second longer and contact us as soon as possible.

—– Informace v ruštině:

Продаётся aпартамент в Торревьехе в районе torrevieja, располагается на 1 этаже. Общая площадь 118.00 м2, aпартамент 1970 года постройки, состоит из 4 комнат (3 спальни, 1 салон), 2 ванных комнат, находится в 600 метрах от моря. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, балкон, обогрев, терраса.

—– Informace ve španělštině:

A unos pocos metros del que va ser el proyecto del siglo de Torrevieja, el nuevo puerto de Torrevieja, y entre las calles que serán la nueva entrada y salida al puerto, María Parodi y la Rambla Juan Mateo, presentamos este gran apartamento luminoso y muy espacioso a un precio inmejorable.

El apartamento consta de un muy amplio salón con balcón. Posteriormente a largo del pasillo tenemos acceso a dos habitaciones dobles. Al final del pasillo se puede acceder al baño, un segundo gran salón que podría ser habitación y cocina que se accede desde el salón. Desde la cocina se accede a un gran patio y desde el patio tenemos acceso a habitación lavandería y a trastero.

Por la situación y el tamaño del apartamento es ideal para la realización de alquiler turístico. Posibilidad de obtención de grandes rendimientos y por ello una gran rentabilidad. No lo dude un segundo más y contacte con nosotros cuanto antes.

 

Více informací

Aktualizováno 24 června, 2024 at 12:06 pm
 • Číslo zakázky: hz-B10098
 • Cena: 129,900 EUR
 • Velikost: 118.00 m²
 • Ložnice: 3
 • Koupelny: 2
 • Typ nemovitosti: Apartmán
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 600 m

Adresa

 • Adresa Torrevieja
 • Město Torrevieja
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald