Prodej Apartmán, 4+kk, 159.00 m2, Valencia

 • 780,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Nádherný dům o rozloze 159 m² se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, terasou s inspirujícím výhledem a garážovým stáním, který se nachází v budově s výhledem na Mercado de Colón, v srdci čtvrti Eixample, jedné z nejprestižnějších oblastí Valencie.

Po vstupu do domu je prostorná a elegantní hala, ze které se vchází do denní části, kabinetu a knihovny spolu s obývacím pokojem. Hlavní prostor tvoří světlý obývací pokoj. Má přístup na terasu, která propouští spoustu přirozeného světla a nabízí krásný výhled na historické budovy v ulici Cirilo Amorós. Z terasy je vidět Parque de Turia, na druhé straně emblematická Coral Harmonía Polfónica Valentina. Na rohu je Mercado Colón, plný gastronomických podniků a s veřejným parkovištěm.

Pokračujeme chodbou, kde je přístup do funkční a pohodlné samostatné kuchyně s pracovní deskou z křemenného aglomerátu. Má vlastní vstup z portálu, velmi pohodlné pro nahrávání nákupů produktů, pro které je plánován vlastní sklad.

Podél chodby jsou dvě samostatné ložnice, zařízené a s vlastním topením stejně jako v celém domě.
V nejintimnější části domu se nachází hlavní apartmá (přeměněné na pokoj pro oba) s vlastní koupelnou.

Pokoje jsou velmi prostorné díky výšce mezi patry budovy. Tato hodnota spolu s vnější morfologií domu činí tento dům ideální příležitostí k bydlení v jedné z nejexkluzivnějších částí města, ve čtvrti L'Eixample a pár minut chůze od zahrad Túria a historických a patrimoniální centrum Valencie.

—– Informace v ruštině:

Продаётся aпартамент в Valencia в районе La Xerea, располагается на 6 этаже. Общая площадь 159.00 м2, aпартамент 1974 года постройки, состоит из 4 комнат (3 спальни, 1 салон), 2 ванных комнат. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, лифт, балкон, центральный обогрев, обогрев, отдельная кухня, терраса.

—– Informace ve španělštině:

Espléndida vivienda de 159 m² con 3 dormitorios y 2 baños, terraza con la vista inspiradora y plaza de garaje, ubicada en el edificio frente al Mercado de Colón, en pleno barrio Eixample, una de las más prestigiosas zonas de Valencia.

Al entrar en la vivienda, hay un amplio y elegante recibidor donde se accede a la zona de día, espacio para gabinete y biblioteca junto con salón. La zona principal compuesta de un luminoso salón comedor. Tiene el acceso a la terraza que deja entrar mucha luz natural y ofrecen bonitas vistas a los edificios históricos de la calle Cirilo Amorós. Desde la terraza se ve el Parque de Turia, al otro lado el emblemático Coral Harmonía Polfónica Valentina. A la esquina se encuentra el Mercado Colón, lleno de establecimientos gastronómicos y con parking público.

Continuamos por un pasillo donde se accede a un cocina independiente funcional y cómoda, con la encimera de aglomerado de cuarzo. Tiene propia entrada desde el portal, muy cómodo subir las compras de productos, para los que está previsto un trastero propio.

A lo largo del pasillo se encuentran dos dormitorios individuales, amueblados y con propia calefacción tanto como en toda la casa.
En la parte más íntima de la vivienda, se encuentra la suite principal (transformado en una habitación de los dos), con propio cuarto de baño.

Las estancias son muy espaciosas gracias a la altura que hay entre las plantas del edificio. Este valor, junto con la morfología de exterioridad de la casa, convierte esta vivienda en una oportunidad ideal para vivir en una de las zonas más exclusivas de la ciudad, en el distrito de L’Eixample y a pocos minutos a pie los Jardines del Túria y centro histórico y patrimonial de Valencia.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 4:26 pm
 • Číslo zakázky: hz-8965
 • Cena: 780,000 EUR
 • Velikost: 159.00 m²
 • Ložnice: 3
 • Koupelny: 2
 • Typ nemovitosti: Apartmán
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Valencia
 • Město Valencia
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald