Prodej Apartmán, 5+kk, 158.00 m2, Valencia

 • 995,500 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Budova v Barrio de Ruzafa, centrální čtvrti, která se v posledních letech stala epicentrem města. Pár minut od centra Valencie a vedle hlavních nákupních a rekreačních oblastí, na privilegovaném místě.

7patrová budova, ve které jsou projektované Penthousy se 4 ložnicemi opravdu šílené, nenechte si ujít příležitost je poznat!

Jednou z hlavních atrakcí této budovy je její poloha v první linii Central Parku, která oblast s příjemnou zelení v centru obdařila skvělou budoucí projekcí, která pokryje 230 000 metrů čtverečních zelených ploch, když celá stavba je dokončena.projekt.

Ruzafa má všechny požadavky na to, aby byla jednou z nejoblíbenějších oblastí v celé Valencii, protože její vynikající poloha, komunikace a zelené plochy, které budou novými plícemi města pár minut od centra, činí její prostředí více než atraktivní. .

Penthousy s moderním designem, přirozeným světlem, prostorností a vyvážeností v prostorech. Pohoda v srdci města. S prvotřídními kvalitami, akustickou a tepelnou neprůzvučností a systémy s vysokou energetickou účinností.

Vysoké penthousy v oblasti, jejíž zhodnocení v průběhu let stále roste. Tato budova dokáže svým uživatelům generovat nový životní styl, je navržena tak, aby věděla, jak dokonale číst jejich potřeby a přizpůsobit se jim, s flexibilním a avantgardním prostředím.

Zvláštní péče byla věnována výběru ušlechtilých materiálů, a to jak pro interiér domů, tak pro společné prostory. Povrchové úpravy doprovázejí design a poskytují všem oblastem světlo a pohodlí.
Bude mít také střešní plochu s malým společným prostorem a nekonečným bazénem s výhledy na nejreprezentativnější místa ve městě, což dodá propagaci atraktivitu a odlišnou hodnotu ve srovnání s konkurencí.

—– Informace v ruštině:

Продаётся aпартамент в Valencia в районе Russafa – Ruzafa, располагается на 7 этаже. Общая площадь 158.00 м2, участок 194 м2, состоит из 5 комнат (4 спальни, 1 салон), 2 ванных комнат. Имеется кондиционер, лифт, парковка, общий бассейн, терраса, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

Edificio en el Barrio de Ruzafa, un céntrico barrio que en los últimos años se ha convertido en el epicentro de la ciudad. A pocos minutos del centro de Valencia y junto a las principales áreas de comercio y ocio, en una ubicación privilegiada.

Edificio de 7 alturas en el que los Áticos de 4 dormitorios que se han proyectado son una auténtica locura, no pierdas la oportunidad de conocerlos!

Uno de los principales atractivos de este edificio es su localización en primera línea del Parque Central que ha dotado la zona de un placentero espacio verde en pleno centro con una gran proyección de futuro que abarcará 230.000 metros cuadrados de espacios verdes cuando se complete la totalidad del proyecto.

Ruzafa tiene todos los requisitos para ser una de las principales zonas más demandadas de toda Valencia, ya que su excelente ubicación , comunicación y las zonas verdes que serán el nuevo pulmón de la ciudad a escasos minutos del centro, hacen que su entorno sea más que atractivo.

Áticos con un diseño moderno , luz natural, amplitud y equilibrio en los espacios. Bienestar en el corazón de la ciudad. Con calidades de primera, insonorización acústica y térmica y sistemas de alta eficiencia energética.

Áticos de alto standing en una zona cuya revalorización no deja de crecer con el paso de los años. Este edificio es capaz de generar un nuevo estilo de vida para sus usuarios, está proyectado para saber leer perfectamente sus necesidades y adaptarse a ellas, con ambientes flexibles y vanguardistas.

Se ha dedicado especial cuidado a la elección de materiales nobles, tanto para el interior de las viviendas como para los espacios comunes. Los acabados acompañan al diseño y dotan todos los ámbitos de luminosidad y confort.
Dispondra ademas de una zona de Rooftrop con una pequeña zona común y una piscina infinita con vistas a los lugares más emblemáticos de la ciudad, que dotará a la promoción de un atractivo y un valor diferencial con respecto a la competencia.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 2:48 pm
 • Číslo zakázky: hz-8096
 • Cena: 995,500 EUR
 • Velikost: 158.00 m²
 • Ložnice: 4
 • Koupelny: 2
 • Typ nemovitosti: Apartmán
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Valencia
 • Město Valencia
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Active Life
Activa Club (2.46 km)
Average 4 recenze
Facultad de Ciencias de la Actividad Física y el Deporte (2.19 km)
Exceptional 1 recenze
Centro de Actividades para personas mayores Nou Moles (1.71 km)
Average 1 recenze
Forma Sport Ruzafa (0.2 km)
Fair 4 recenze
Arnau (0.25 km)
Good 7 recenze
Education
Sociedad Acuariófila Valenciana (0.19 km)
Good 2 recenze
Atenea (0.72 km)
Average 1 recenze
Universidad Popular de Valencia (0.23 km)
Good 1 recenze
CEIP número 100 (0.25 km)
Exceptional 1 recenze
Inupel (0.3 km)
Fair 3 recenze
Food
Con Un Par y Algo Más (0.12 km)
Good 1 recenze
BAR Royal (0.12 km)
Average 1 recenze
Ese Huevo Quiere Sal (0.14 km)
Good 4 recenze
Croquetea (0.14 km)
Good 8 recenze
La Estancia (0.15 km)
0 recenze
Health & Medical
Clínica Fontana (0.08 km)
Good 1 recenze
Farmacia Cardona Pallares (1.02 km)
Average 1 recenze
Centro Maya (0.22 km)
Good 2 recenze
Víctor Pérez González (0.24 km)
Fair 1 recenze
Centro de Salud Dental Guillermo Javier Quintero Parra SC (0.27 km)
Average 1 recenze
Restaurants
Con Un Par y Algo Más (0.12 km)
Good 1 recenze
BAR Royal (0.12 km)
Average 1 recenze
Ese Huevo Quiere Sal (0.14 km)
Good 4 recenze
Taverneta (0.15 km)
Average 1 recenze
El Bon Menjar (0.15 km)
Exceptional 1 recenze

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald