Prodej Bungalov, 5+kk, 192.00 m2, Mutxamel

 • 400,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Krásný dvojdomek rohový bungalov v malé, ale nezávislé urbanizaci.
Je největší v urbanizaci, protože má dvojnásobné metry pozemku než ostatní.
Postaveno 192 metrů bydlení, na pozemku cca 500 metrů.

Ve vstupním podlaží najdeme vjezd do uzavřené garáže s přímým vstupem do bungalovu, jednoduchý pokoj s vestavěnou skříní, servisní koupelnu se sprchovým koutem, prostorný nadsvětelný obývací pokoj, (protože má okna ze dvou stran a velké prosklené dveře vstupu na terasu na přilehlé zdi), velká kuchyně se vstupem do prádelny a na terasu.

Terasa je prosklená, abyste si ji mohli užívat i v zimě.

V prvním patře se nachází odpočinková zóna, 3 dvoulůžkové ložnice, hlavní s šatnou a kompletní koupelnou s vlastní koupelnou, se vstupem na zasklenou terasu, přeměněnou na kancelář; Zbývající dva s vestavěnou skříní, i když jeden z nich je předělaný na šatnu a plnohodnotnou koupelnu v předsíni.

V suterénu máme prostorný obývací pokoj s barem a tělocvičnu. Byly vybudovány dva dvoulůžkové pokoje, koupelna a dvě komory.

Venku najdeme velký bazén, lemovaný trávou, oplocený a altán…. Na jedné straně je umístěn gril a samostatně oplocena plocha, kde je psí bouda a malá plocha vyhrazená pro pěstování.

Venkovní parkoviště (pro dvě auta) má samostatný přístup přes urbanizaci a přístup přes venkovní terasu, takže bylo zřízeno jako zábavní veranda pro velká rodinná setkání.

Bungalov je po rekonstrukci, má bezpečnostní mříže na všech oknech a je dodáván jako polozařízený.

—– Informace v ruštině:

Продаётся бунгало в Mutxamel в районе Mutxamel. Общая площадь 192.00 м2, участок 500 м2, бунгало 2008 года постройки, состоит из 5 комнат (4 спальни, 1 салон), 3 ванных комнат. Имеется встроенные шкафы, зона барбекю, частный бассейн, терраса, застекленная терраса.

—– Informace ve španělštině:

Precioso bungalow adosado en esquina, en pequeña urbanización, pero independiente.
Es el más grande de la urbanización, ya que disfruta del doble de metros de parcela que el resto.
192 metros de vivienda construídos, en parcela de unos 500 metros.

En la planta de entrada nos encontramos la entrada al garaje cerrado con acceso directo al bungalow, una habitación sencilla, con armario empotrado, baño de servicio con ducha, amplio salón superluminoso, (ya que tiene ventanales a dos lados y amplia puerta de cristal de acceso a la terraza en la pared contigüa), amplia cocina con acceso al lavadero y la terraza.

La terraza está acristalada para poder disfrutarla también en invierno.

En la primera planta, está situada la zona de descanso, 3 dormitorios dobles, el principal con vestidor y baño completo en suitte, con salida a terraza acristalada, convertida en despacho; Los dos restantes con armario empotrado, aunque uno de ellos se ha convertido en vestidor y baño completo en el distribuidor.

En el sótano tenemos un amplio salón con barra y zona de gimnasio. Se han hecho dos dormitorios dobles, un baño completo y dos trasteros.

En el exterior nos encontramos la amplia piscina, bordeada con cesped, vallada y un cenador….A un lado se ha puesto la barbacoa y se ha vallado independiente una zona donde se encuentra la perrera y pequeña zona habilitada para el cultivo.

El parking exterior, (para dos coches), tiene acceso independiente por la urbanización y acceso por la terraza exterior, por lo que lo tienen habilitado cómo porche de disfrute para las amplias reuniones familiares.

El bungalow ha sido reformado, dispone de rejas de seguridad en todas las ventanas y se entrega semiamueblado.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 1:43 pm
 • Číslo zakázky: hz-71133
 • Cena: 400,000 EUR
 • Velikost: 192.00 m²
 • Ložnice: 4
 • Koupelny: 3
 • Typ nemovitosti: Bungalov
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Mutxamel
 • Město Mutxamel
 • Stát Španělsko

Další údaje

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald