Prodej Studio, , 37.00 m2, Benidorm

 • 142,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: OKOLUJÍCÍ STUDIO V PLAYA LEVANTE

"Toto okouzlující studio nabízí jedinečnou příležitost užít si život u moře na krásné pláži Levante. Pouhých 80 metrů od pláže je toto plně vybavené a zařízené studio připraveno pro vás, abyste si užili odpočinkovou dovolenou nebo abyste získali výkon jako prázdninový apartmán."

Toto studio o rozloze 40 metrů čtverečních je navrženo tak, aby maximalizovalo prostor a pohodlí. Má plně vybavenou samostatnou kuchyň, kde si můžete snadno připravit svá oblíbená jídla. Koupelna se sprchovým koutem nabízí pohodlí a funkčnost.

Obývací pokoj s výhledem na zástavbu je ideálním místem k odpočinku po dni stráveném na pláži nebo k vychutnání výhledu při ranní relaxaci s šálkem kávy.

Urbanizace navíc nabízí bezpečnost a dohled 24 hodin denně, což vám během pobytu poskytne klid a pohodlí. Oblast je obklopena restauracemi, veřejnou dopravou, supermarkety a lékařskými centry, které vám nabízejí vše, co potřebujete k pohodlnému bydlení.

Ať už hledáte místo pro svou dovolenou nebo investici do rekreačního pronájmu, toto studio v Playa Levante je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí užít život na pobřeží v útulném a pohodlném prostředí."

—– Informace v angličtině:

CHARMING STUDIO IN PLAYA LEVANTE

"This charming studio offers a unique opportunity to enjoy life by the sea on beautiful Levante Beach. Just 80 meters from the beach, this fully equipped and furnished studio is ready for you to enjoy a relaxing vacation or to get performance as holiday apartment.

At 40 square meters, this studio is designed to maximize space and comfort. It has a fully equipped independent kitchen, where you can prepare your favorite meals with ease. The bathroom, with a shower tray, offers comfort and functionality.

The living room, overlooking the development, is the perfect place to relax after a day at the beach or to enjoy the views while relaxing with a cup of coffee in the morning.

In addition, the urbanization offers security and surveillance 24 hours a day, giving you peace of mind and comfort during your stay. The area is surrounded by restaurants, public transportation, supermarkets and medical centers, offering you everything you need to live comfortably.

Whether you are looking for a place for your vacation or a vacation rental investment, this studio in Playa Levante is an ideal option for those looking to enjoy coastal life in a cozy and convenient environment."

—– Informace v ruštině:

ОЧАРОВАТЕЛЬНАЯ СТУДИЯ НА ПЛАЙЯ-ЛЕВАНТЕ

«Эта очаровательная студия предлагает уникальную возможность насладиться жизнью у моря на прекрасном пляже Леванте. Эта полностью оборудованная и меблированная студия, расположенная всего в 80 метрах от пляжа, готова для того, чтобы вы могли насладиться расслабляющим отдыхом или превратиться в апартаменты для отдыха.

Эта студия площадью 40 квадратных метров спроектирована так, чтобы максимально увеличить пространство и комфорт. Имеется полностью оборудованная отдельная кухня, где вы можете с легкостью приготовить свои любимые блюда. Ванная комната с душевым поддоном предлагает комфорт и функциональность.

Гостиная с видом на комплекс является идеальным местом для отдыха после дня, проведенного на пляже, или для наслаждения видами, расслабляясь с чашкой кофе по утрам.

Кроме того, урбанизация предлагает охрану и наблюдение 24 часа в сутки, что дает вам душевное спокойствие и комфорт во время вашего пребывания. Район окружен ресторанами, остановками общественного транспорта, супермаркетами и медицинскими центрами, предлагая вам все необходимое для комфортной жизни.

Ищете ли вы место для отпуска или инвестицию в аренду на время отпуска, эта студия в Плайя-Леванте — идеальный вариант для тех, кто хочет насладиться прибрежной жизнью в уютной и удобной обстановке».

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2024 at 2:03 pm
 • Číslo zakázky: hz-F0694
 • Cena: 142,000 EUR
 • Velikost: 37.00 m²
 • Ložnice: 0
 • Koupelny: 1
 • Typ nemovitosti: Studio
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 70 m

Adresa

 • Adresa Benidorm
 • Město Benidorm
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald