Prodej Vícegenerační dům, 3+kk, 156.00 m2, Mutxamel

 • 147,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Mezonetový byt v Mutxamel, centrum města, 133 m2, 2 dvoulůžkové pokoje, koupelna, WC, nemovitost k nastěhování, vybavená kuchyně, dubové interiérové tesařské práce, žula, hliníkové / climalit exteriérové tesařské práce.

Ve vstupním patře domu najdeme prostorný obývací pokoj se vstupem na krásný balkon, kde máme venkovní stůl k jídlu. Kuchyně s galerií má okno, které komunikuje s obývacím pokojem ke komunikaci a v tomto patře máme obslužnou toaletu, abychom nemuseli stoupat do patra.

Jdeme nahoru a nacházíme velký čtvercový rozvaděč, který nám umožňuje přístup do dvou dvoulůžkových pokojů s přístupem na velký balkon a kompletní koupelny s vanou, bidetem a velkým prostorem.

Stavba je z roku 2007 a byla provedena kvalitně, schodiště je z mramoru, podlahy jsou velmi moderní a krásné světlé terazzo, dubové tesařské práce a samozřejmě veškeré venkovní tesařské práce v hliníku climalit. V domě je centrální vzduchotechnika přes potrubí.

Aby toho nebylo málo, součástí jsou DVA velké SKLADY, každá cca 13m2, které se nacházejí na terase budovy, jedna je využívána pro nemovitost a druhá je od koupě domu bez problémů pronajímána.

Jeho nepřekonatelná poloha činí tento dům ideálním a obklopený všemi službami: školy, ústavy, supermarkety, pekárny, kadeřnictví, veterinář, lékárny, hotová jídla, restaurace, nákupní centrum, autobusová zastávka u dveří, řeznictví, zelináři, čerpací stanice…

Dům nemá parkování, v domě je garáž s výtahem, kde je vidět na odkoupení, ale každopádně není problém s parkováním na ulici.

Nachází se 6 km od pláže a 10 km od města Alicante a má dobré dopravní spojení, takže to vše z něj dělá inteligentní návrh a skvělou možnost postavit dům a okamžitě se do něj nastěhovat.

Extra: PMR přístup, klimatizace. centrál, vestavěné skříně, výtah, ústřední topení, galerie, světlé, pancéřové dveře, komora (dvě komory cca 13m2 v ceně), autobusy, stromy, centrum města, zdravotní střediska, školy, parky, supermarkety, dětské koutky.

Jessica návštěvy: 671545137

—– Informace v ruštině:

Продаётся дуплекс в Mutxamel в районе Centro, располагается на 2 этаже. Общая площадь 156.00 м2, дуплекс 2007 года постройки, состоит из 3 комнат (2 спальни, 1 салон), 1 ванной комнаты. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, лифт, центральный обогрев, обогрев, отдельная кухня.

—– Informace ve španělštině:

Piso Tipo Dúplex en Mutxamel zona Centro, 133 m2 de superficie, 2 habitaciones dobles, un baño, un aseo, propiedad para entrar a vivir, cocina equipada, carpinteria interior de roble, granito, carpintería exterior de aluminio / climalit.

En la planta de entrada a la vivienda encontramos un amplio salón con salida al precioso balcón, donde tenemos una mesa para comer en el exterior. La cocina con galería tiene una ventana que comunica con el salón para estar comunicados, y en esta planta tenemos un aseo de servicio, para no tener que subir a la primera planta.

Subimos y encontramos un amplio distribuidor cuadrado, que nos da acceso a dos habitaciones dobles con salida a un balcón de buen tamaño, y el baño completo con bañera, bidet y gran amplitud.

La construcción es de 2007 y se realizó con altas calidades, la escalera es de mármol, los suelos de un terrazo claro muy actual y bonito, la carpintería de roble y, por supuesto, toda la carpinteria exterior en aluminio climalit. La vivienda cuenta con aire acondicionado central por conductos.

Para rematar, incluye DOS TRASTEROS de gran tamaño, unos 13m2 cada uno, que se encuentran en la terraza del edificio, uno se está utilizando para la propiedad, y el otro se está alquilando sin problemas desde que se compró la vivienda.

Su inmejorable ubicación hace que esta vivienda sea ideal y rodeada de todos los servicios: colegios, institutos, supermercados, panaderías, peluquerías, veterinario, farmacias, comida preparada, restaurantes, centro comercial, parada de autobús en la misma puerta, carnicerías, frutería, gasolinera…

La vivienda no tiene parking, en el edificio hay un garaje con ascensor en el que se podría ver de comprar alguno, pero de todas formas, no existe problema de aparcamiento en la calle.

Se encuentra situada a 6 km de la playa y a 10 kilómetros de la ciudad de Alicante y bien conectada por carretera, por lo que todo ello, la convierten en una propuesta inteligente y una estupenda opción para construir un hogar y entrar a vivir de inmediato.

Extras: acceso pmr, aire acond. central, armarios empotrados, ascensor, calefacción central, galería, luminoso, puerta blindada, trastero (dos trasteros de 13m2 aprox incluidos), autobuses, árboles, céntrico, centros médicos, colegios, parques, supermercados, zonas infantiles.

Visitas Jessica: 671545137

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 2:35 pm
 • Číslo zakázky: hz-70996
 • Cena: 147,000 EUR
 • Velikost: 156.00 m²
 • Ložnice: 2
 • Koupelny: 1
 • Typ nemovitosti: Vícegenerační dům
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Mutxamel
 • Město Mutxamel
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Active Life
Virgin Active España (4.23 km)
Good 1 recenze
Ochoa Bikes (3.42 km)
Exceptional 1 recenze
Club Nautico Costablanca (4.75 km)
Good 1 recenze
Citius Box (5.31 km)
Exceptional 1 recenze
sGo! (5.39 km)
Exceptional 3 recenze
Education
British School Of Alicante (3.25 km)
Exceptional 1 recenze
Centre Educacio Infantil Nido (4.02 km)
Exceptional 2 recenze
Fundesem (4.16 km)
Good 2 recenze
Academia de Baile Alhambra (4.84 km)
Exceptional 1 recenze
Grado en Sonido e Imagen en Telecomunicación. (5.64 km)
Good 5 recenze
Food
Bruno Caruso (0.09 km)
Good 2 recenze
El Jolivert (0.52 km)
Good 1 recenze
Kebab San Juan (0.69 km)
Average 1 recenze
Chico Calla (0.7 km)
Exceptional 7 recenze
Iatxaska (0.71 km)
Exceptional 1 recenze
Health & Medical
El Arrullo (120.55 km)
Exceptional 1 recenze
Centros Odontologicos Romano (1.43 km)
Poor 1 recenze
NaturSalus (4.02 km)
Exceptional 1 recenze
Centro Clinico Especialidades Dentales (4.28 km)
Exceptional 4 recenze
IVF Spain (4.37 km)
Fair 3 recenze
Restaurants
Bruno Caruso (0.09 km)
Good 2 recenze
El Jolivert (0.52 km)
Good 1 recenze
Kebab San Juan (0.69 km)
Average 1 recenze
Chico Calla (0.7 km)
Exceptional 7 recenze
Iatxaska (0.71 km)
Exceptional 1 recenze

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald