Prodej Vila, 4+kk, 240.00 m2, Calpe

 • 595,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Krásná vila v Calpe na pláži

Samostatně stojící vila se nachází v jedné z nejidyličtějších oblastí Costa Blanca, pár kroků od krásné zátoky a cesty u moře, která nás vede na jedné straně na pláž Calalga a na promenádu Calpe na straně druhé. nás opouští
Užijte si krásné pobřeží a zátoky Benissy.
Přístup do domu je možný přes 2 vchody, z nichž jeden má elektrickou bránu, přes kterou se dostanete na parkoviště a do uzavřené garáže 34 m2.
V prvním patře najdeme 2 ložnice, šatnu, en-suite koupelnu a WC, prostorný obývací pokoj s jídelnou, propojený z jedné strany s vybavenou kuchyní a z druhé zastřešenou a zasklenou terasou. Ten druhý s výhledem na bazén a propojený s další otevřenou terasou. Před kuchyní najdeme další krytý prostor, ideální jako venkovní jídelna nebo gril. Za povšimnutí stojí instalace podlahového vytápění v celém přízemí, které nám kromě úspory energie nabízí homogenní a příjemnou teplotu. Všechny pokoje mají navíc klimatizaci a stropní ventilátory.
V horním patře, přístupném po venkovním schodišti, najdeme další velký pokoj s koupelnou a malým balkonem. V tomto patře je dále klimatizace, ventilátor a na zimu infratopení, které zajišťuje příjemné a měkké teplo.
Dům je obklopen terasami, 2 sklady, zahradními plochami a oválným bazénem s venkovní sprchou s teplou vodou.

—– Informace v ruštině:

Продаётся дом в Кальпе в районе Cometa. Общая площадь 240.00 м2, участок 555 м2, состоит из 4 комнат (3 спальни, 1 салон), 3 ванных комнат, находится в 50 метрах от моря. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, балкон, отдельная кухня, общий бассейн, терраса, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

Precioso chalet en Calpe a pie de playa

Chalet independiente situado en una de las zonas mas idílicas de la Costa Blanca, a escasos pasos de una preciosa cala, y de un sendero junto al mar que nos lleva por un lado hasta la playa de la Calalga y el paseo marítimo de Calpe, por el otro lado nos deja
disfrutar de la preciosa costa y calas de Benissa.
El acceso a la casa puede realizarse a través de 2 entradas, una de las cuales posee un portón eléctrico por el cual se accede a un parking y un garaje cerrado de 34 m2.
En la primera planta encontramos 2 dormitorios, un vestidor, un baño en suite y un aseo, un amplio salón comedor, comunicado por un lado a una cocina equipada, y por el otro a un terraza techada y acristalada. Esta ultima con vistas a la piscina y comunicada a otra terraza abierta. Delante de la cocina encontramos otra zona techada, perfecta como comedor exterior o zona de barbacoa. Cabe destacar la instalación de suelo radiante en toda la planta baja, lo cual nos ofrece una temperatura homogénea y agradable, ademas del ahorro energético. Además, todas las habitaciones poseen aire acondicionado y ventiladores de techo.
En la planta de arriba, accesible por una escalera exterior, encontramos otra amplia estancia, con baño y pequeño balcón. En esta planta también hay aire acondicionado, ventilador y para el invierno un sistema de calefacción por infrarrojos, lo cual proporciona un calor agradable y suave.
La casa se encuentra rodeada de terrazas, 2 trasteros, zonas ajardinadas y una piscina ovalada con ducha de exterior con agua caliente.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 2:01 pm
 • Číslo zakázky: hz-F0177
 • Cena: 595,000 EUR
 • Velikost: 240.00 m²
 • Ložnice: 3
 • Koupelny: 3
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 50 m

Adresa

 • Adresa Calpe
 • Město Calpe
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald