Prodej Vila, 4+kk, 247.00 m2, Polop

 • 447,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Nová fáze samostatných domů v horní části Polop, s výhledem na moře a hory.

Různé velikosti a provedení, 1, 2 nebo 3 patra, 2 nebo 3 ložnice, 2 nebo 3 koupelny, obývací pokoj s vestavěnou a vybavenou kuchyní, velká zahrada a parkování na povrchu. Volitelně soukromý bazén a solárium.

Postaveno s vynikajícími vlastnostmi, které zahrnují mimo jiné:
– VNĚJŠÍ TESAŘSTVÍ A ZASKLENÍ PVC, s dvojsklem s volnou komorou. Skládací nebo posuvná okna a dveře. Motorizované PVC rolety v obývacím pokoji a ložnici a s vodotěsnou zásuvkou s tepelnou izolací ve zbytku ložnic.
– INTERIÉROVÉ TESAŘSTVÍ Pancéřové dveře v přístupu do pouzdra, s ocelovou konstrukcí a rámem, lakované na vnitřní straně a lakované na vnější straně. Interiérové dveře v bílé barvě DM. Vestavěné skříně, uvnitř obložená.
– KUCHYNĚ Vybavená vysokým a nízkým nábytkem. Horní, přední a boční strany základních jednotek vyrobené z aglomerátu oxidu křemičitého. Vybavena indukční varnou deskou, troubou, digestoří a nerezovým dřezem s nastavitelnými chromovými směšovacími bateriemi
– KLIMATIZACE A VĚTRÁNÍ. Instalace vzduchotechniky bude provedena pomocí tepelného čerpadla potrubím ve mezistropu s mřížkami v obývacím pokoji a ložnicích. V obývacím pokoji bude termostat. Systém zásobování teplou užitkovou vodou pomocí aerotermální energie.
– ELEKTRO, TELEKOMUNIKACE A DOMÁCÍ AUTOMATIZACE Vnitřní elektroinstalace se špičkovými mechanismy. Datové zásuvky v obývacím pokoji a hlavní ložnici. TV zásuvky ve všech ložnicích, obývacím pokoji a na terase. Předinstalace pro nabíjení elektromobilů. Kolektivní anténa a TV a TF zásuvky v obývacím pokoji, kuchyni a ložnicích. Předinstalace pro fotovoltaické panely.

Nachází se v urbanizaci s: budovou společenského klubu pro komunitní využití, velkým komunitním bazénem, dětským hřištěm, prostorem pro elektrokola s dobíjecím systémem, fotovoltaickou energií a mnoha dalšími.

Nachází se v horní oblasti urbanizace Polop, na úpatí hory Ponoig, s vynikajícím výhledem na moře a hory. 15 minut autem od města Benidorm a dobré spojení po dálnici AP7 se zbytkem Costa Blanca.

—– Informace v ruštině:

Продаётся дом в Полопе в районе Urbanizaciones, располагается на 1 этаже. Общая площадь 247.00 м2, участок 241 м2, дом 2023 года постройки, состоит из 4 комнат (3 спальни, 1 салон), 2 ванных комнат, находится в 8.5 км от моря. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, обогрев, солярий, терраса, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

Nueva fase de viviendas independientes en la zona alta de Polop, con vistas al mar y la montaña.

Diferentes tamaños y diseños, 1, 2 o 3 plantas, con 2 o 3 dormitorios, 2 o 3 baños, salón con cocina incorporada y equipada, amplio jardín y aparcamiento en superficie. Piscina privada y solarium opcionales.

Construidas con excelentes calidades que incluyen entre otros:
– CARPINTERIA EXTERIOR Y ACRISTALAMIENTO De PVC, con doble acristalamiento con cámara libre. Ventanas y puertas abatibles o correderas. Persianas enrollables de PVC motorizadas en salón y dormitorio principal y con cajón estanco con aislamiento térmico en resto dormitorios.
– CARPINTERIA INTERIOR Puerta acorazada en acceso a vivienda, con estructura y marco de acero, acabado lacado por el interior y barnizado por el exterior. Puertas de paso en DM color blanco. Armarios empotrados, revestidos interiormente.
– COCINA Equipada con muebles altos y bajos. Encimera, frente y costados de muebles bajos de aglomerado de sílice. Dotación de placa de inducción, horno, campana extractora y fregadero de acero inoxidable con grifería monomando cromada orientable
– CLIMATIZACION Y VENTILACIÓN. La instalación de aire acondicionado se realizará mediante bomba de calor por conductos en falso techo con rejillas en salón y dormitorios. Se dispondrá de termostato en salón. Sistema de aporte de agua caliente sanitaria mediante aerotermia.
– INSTALACIONES ELECTRICIDAD, TELECOMUNICACIONES Y DOMÓTICA Instalación eléctrica interior con mecanismos de primera calidad. Tomas de datos en salón y dormitorio principal. Tomas de TV en todos los dormitorios, salón y terraza. Preinstalación para carga de vehículos eléctricos. Antena colectiva y tomas de TV y TF en salón, cocina y dormitorios. Preinstalación para placas fotovoltaicas.

Ubicadas en urbanización con: edificio club social para usos de la comunidad, gran piscina comunitaria, juego de niños, espacio para bicicletas eléctricas con sistema de recarga, energía fotovoltaica, y mucho más.

Situadas en la zona alta de urbanizaciones de Polop, al pie de la montaña Ponoig, con una excelentes vistas al mar y la montaña. A 15 minutos en coche de la ciudad de Benidorm y bien comunicadas por autopista AP7 con el resto de la Costa Blanca.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 1:56 pm
 • Číslo zakázky: hz-F0185
 • Cena: 447,000 EUR
 • Velikost: 247.00 m²
 • Ložnice: 3
 • Koupelny: 2
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 8500 m

Adresa

 • Adresa Polop
 • Město Polop
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald