Prodej Vila, 5+kk, 552.00 m2, Calpe

 • 1,145,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Sídlo v jedinečné enklávě s nádherným výhledem na moře a ikonický Peñón de Ifach nedaleko města Calpe. Jedná se o projekt nacházející se v Maryvilla Resort, vybraný podle umístění, orientace a výhledu na moře, ve kterém byla každá vila navržena a speciálně přizpůsobena tomuto pozemku s exkluzivním designem a vlastním charakterem, integrovaným do svého okolí i navržen tak, aby si užil výhled na moře a příznivé středomořské klima. Středisko má svůj vlastní přístav a jednu z nejlepších restaurací v Calpe.

Tento dům je rozdělen do tří podlaží, čímž se stává praktickým a funkčním domem.

V přízemí najdete vchod s výtahem. Dále je zde garáž pro dvě auta, komora a byt s jednou ložnicí, kuchyní-obývacím pokojem a koupelnou.

V hlavním patře se ze vstupu dostanete do haly, kde vpředu a po levé straně najdete denní část. Najdeme zde kuchyni zcela otevřenou do jídelny a obývacího pokoje, odkud je přímý vstup na terasu. Přímo z kuchyně je také východ na gril.

Po pravé straně se dostaneme do noční části rozdělené na 2 ložnice. Hlavní pokoj má samostatnou koupelnu a šatnu a přilehlá ložnice má také vlastní koupelnu.

Ve druhém patře najdeme hlavní pokoj s individuální koupelnou, šatnou a soukromou terasou s fantastickým výhledem na moře.

Na terase najdete bazén s relaxační částí, kde si můžete užívat slunce nebo večeři u grilu, a také přístup do zahradních zón.

Místo: Maryvilla, Calpe Coast. Severní pobřeží Costa Blanca.
Pozemek m2: 885 m2
Celková zastavěná plocha: 321 m2
Celková pomocná plocha: 231 m2
Počet ložnic: 4
Počet koupelen: 4
Stav: Projekt

—– Informace v angličtině:

An estate in a unique enclave with marvelous views to the sea and the iconic Peñón de Ifach near the town of Calpe. It is a development located in Maryvilla Resort, selected by location, orientation and views of the sea in which each villa has been designed and specifically adapted to this plot with an exclusive design and it´s own character, integrated into their surroundings as well as designed to enjoy the sea views and the benign Mediterranean climate. The resort has its own marina as well as one of the best restaurants in Calpe.

This home is distributed into three floors, turning it into a practical and functional house.

In the ground floor you will find the entrance with an elevator. There is also a garage for two cars, storage room and an apartment with one bedroom, kitchen-living room and a bathroom.

In the main floor, from the entrance you get access to the hall, where you will find in front and on the left side the daily area. Here we can find the kitchen completely open to the dining room and living room, from where you can directly access to the terrace. There is also an exit to the barbecue directly from the kitchen.

On the right side we get access to the night area distributed into 2 bedrooms. The master room has an individual bathroom as well as a dressing room and the adjacent bedroom has its own bathroom too.

On the second floor, we can find the master room with an individual bathroom as well as a dressing room and a private terrace with fantastic sea views.

On the terrace, you can find the pool with a relaxing area to enjoy the sun or a dinner at the barbecue, as well as access to the garden zones.

Location: Maryvilla, Calpe Coast. Costa Blanca North.
Sqm plot: 885 sqm
Total built sqm: 321 sqm
Total auxiliar sqm: 231 sqm
Number of bedrooms: 4
Number of bathrooms: 4
Status: Project

—– Informace v ruštině:

Продаётся дом в Кальпе в районе Maryvilla. Общая площадь 552.00 м2, участок 885 м2, дом 2022 года постройки, состоит из 5 комнат (4 спальни, 1 салон), 4 ванных комнат, находится в 1 км от моря. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, балкон, зона барбекю, обогрев, частный бассейн, солярий, терраса, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

Una finca en un enclave único con maravillosas vistas al mar y al icónico Peñón de Ifach, cerca de la localidad de Calpe. Se trata de una promoción ubicada en Maryvilla Resort, seleccionada por ubicación, orientación y vistas al mar en la que cada villa ha sido diseñada y adaptada específicamente a esta parcela con un diseño exclusivo y carácter propio, integrada en su entorno así como pensada para disfrutar de las vistas al mar y del benigno clima mediterráneo. El complejo tiene su propio puerto deportivo, así como uno de los mejores restaurantes de Calpe.

Esta vivienda se distribuye en tres plantas, convirtiéndola en una casa práctica y funcional.

En la planta baja se encuentra la entrada con ascensor. También hay un garaje para dos coches, trastero y un apartamento con un dormitorio, cocina-salón y un baño.

En la planta principal, desde la entrada se accede al recibidor, donde se encuentra en frente y en el lado izquierdo la zona de diario. Aquí podemos encontrar la cocina completamente abierta al comedor y sala de estar, desde donde se puede acceder directamente a la terraza. También hay una salida a la barbacoa directamente desde la cocina.

En el lado derecho accedemos a la zona de noche distribuida en 2 dormitorios. La habitación principal tiene un baño individual, así como un vestidor y el dormitorio adyacente también tiene su propio baño.

En la segunda planta, podemos encontrar la habitación principal con un baño individual así como un vestidor y una terraza privada con fantásticas vistas al mar.

En la terraza, se puede encontrar la piscina con una zona de relax para disfrutar del sol o una cena en la barbacoa, así como el acceso a las zonas ajardinadas.

Memoria de calidades resumida: pavimentos de gres porcelánico, carpintería exterior de aluminio con rotura del puente térmico y cristales dobles, carpintería interior de madera lacada en blanco, armarios empotrados, cocina equipada con electrodomésticos, iluminación led, calefacción por suelo radiante y agua caliente por aerotermia, aire acondicionado, piscina propia, sistema domótico opcional, etc.

Ubicación: Maryvilla, Costa de Calpe. Costa Blanca Norte.
M² parcela: 885 m²
M² totales construidos: 321 m²
Total de metros cuadrados auxiliares: 231 m²
Número de habitaciones: 4
Número de baños: 4
Estado: Proyecto

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 4:25 pm
 • Číslo zakázky: hz-70650
 • Cena: 1,145,000 EUR
 • Velikost: 552.00 m²
 • Ložnice: 4
 • Koupelny: 4
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 1000 m

Adresa

 • Adresa Calpe
 • Město Calpe
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Active Life
Virgin Active España (44.8 km)
Good 1 recenze
Club Nautico Campomanes (1.93 km)
Average 2 recenze
Pilates im Hotel Sol y mar (1.98 km)
Exceptional 1 recenze
Conversa Idiomas Avda. Gabriel Miro, 34 (1.97 km)
Fair 1 recenze
Real Club Náutico (3.45 km)
Exceptional 1 recenze
Education
Conversa Idiomas Avda. Gabriel Miro, 34 (1.97 km)
Fair 1 recenze
Sierra Bernia School (11.46 km)
Fair 2 recenze
Centro Juvenil (11.65 km)
Good 1 recenze
IES Mediterrània (16.04 km)
Average 1 recenze
Conuco Dance (18.14 km)
Average 1 recenze
Food
Puerto Blanco (0.83 km)
Good 10 recenze
El Paseo (1.1 km)
Fair 3 recenze
El Faro Restaurant & Bar (1.08 km)
Exceptional 1 recenze
Nou Mejia (1.43 km)
Exceptional 1 recenze
Imperial (1.6 km)
Exceptional 2 recenze
Health & Medical
HCB Calpe Internacional (1.93 km)
Exceptional 1 recenze
Clínica Vital Dent (6.14 km)
Average 2 recenze
instituto dental europa dr. langhein (7.41 km)
Exceptional 1 recenze
SHA (10.29 km)
Average 2 recenze
Atfisio (10.86 km)
Exceptional 1 recenze
Restaurants
Puerto Blanco (0.83 km)
Good 10 recenze
El Paseo (1.1 km)
Fair 3 recenze
El Faro Restaurant & Bar (1.08 km)
Exceptional 1 recenze
Nou Mejia (1.43 km)
Exceptional 1 recenze
Imperial (1.6 km)
Exceptional 2 recenze

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald