Prodej Vila, 5+kk, 165.00 m2, La-nucia

 • 270,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Okouzlující samostatně stojící dům, který se nachází v klidné čtvrti poblíž La Nucia, nabízí klidné prostředí, přesto v blízkosti základní občanské vybavenosti, jako jsou supermarkety, školy, obchody, lékárny, ale i zdravotní a sportovní centra.
Tato krásná vila má atraktivní doplňky včetně soukromého bazénu, zeleninové zahrady, dostatečného parkoviště pro minimálně tři vozidla, solária a terasy určené k relaxaci. Rozloženo do tří podlaží, v hlavním patře je prostorný obývací pokoj s krbem, samostatná kuchyň a toaleta.
V prvním patře je hlavní ložnice s vlastní koupelnou a balkonem s panoramatickým výhledem na moře a hory, který poskytuje intimní a klidný prostor.
V přízemí jsou další tři ložnice, koupelna a útulný obývací pokoj.
Neváhejte nás kontaktovat pro domluvení prohlídky!

Přeloženo s DeepL.com (bezplatná verze)

—– Informace v angličtině:

A charming detached home, situated in a peaceful neighbourhood close to La Nucia, offers a tranquil setting yet close to essential amenities such as supermarkets, schools, shops, pharmacies, as well as health and sports centres.
This beautiful villa has attractive additions including a private swimming pool, a vegetable garden, ample parking for at least three vehicles, a solarium and a terrace designed for relaxation. Distributed over three floors, on the main floor there is a spacious living room with a fireplace, a separate kitchen and a toilet.
On the first floor is the master bedroom with en-suite bathroom, accompanied by a balcony offering panoramic sea and mountain views, providing an intimate and serene space.
The ground floor houses three additional bedrooms, a full bathroom and a cosy living room.
Don’t hesitate to get in touch to arrange a viewing!

Translated with DeepL.com (free version)

—– Informace v ruštině:

Продаётся дом в La Nucía в районе San rafael, располагается на 1 этаже. Общая площадь 165.00 м2, участок 400 м2, дом 2008 года постройки, состоит из 5 комнат (4 спальни, 1 салон), 2 ванных комнат, находится в 6.7 км от моря. Имеется встроенные шкафы, балкон, зона барбекю, обогрев, камин, общий бассейн, частный бассейн, солярий, терраса, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

Una encantadora vivienda independiente, situada en un apacible barrio cercano a La Nucia, ofrece un entorno tranquilo y a la vez cercano a comodidades esenciales como supermercados, colegios, tiendas, farmacias, así como centros de salud y deporte.
Este hermoso chalet cuenta con atractivos añadidos, entre ellos una piscina privada, una huerta, un amplio estacionamiento para al menos tres vehículos, un solarium y una terraza diseñada para el descanso. Distribuido en tres plantas, en la planta principal se ubica un espacioso salón con chimenea, una cocina independiente y un aseo.
En la segunda planta, se encuentra el dormitorio principal con su baño en suite, acompañado de un balcón que brinda vistas panorámicas al mar y a la montaña, proporcionando un espacio íntimo y sereno.
La planta baja alberga tres dormitorios adicionales, un baño completo y una acogedora sala de estar.
No duden en contactar para organizar una visita!

 

Více informací

Aktualizováno 9 března, 2024 at 12:09 am
 • Číslo zakázky: hz-F0667
 • Cena: 270,000 EUR
 • Velikost: 165.00 m²
 • Ložnice: 4
 • Koupelny: 2
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 6700 m

Adresa

 • Adresa La-nucia
 • Město La-nucia
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald