Prodej Vila, 6+kk, 262.00 m2, Oliva

 • 1,000,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Rodinný dům, který má být postaven na první linii na pláži Rabdells v Olivě.
Každý aspekt této středomořské vily bude té nejvyšší kvality: design, konstrukční materiály, povrchové úpravy a osvětlení. Jeho poloha vám umožní vychutnat si nepřekonatelný výhled na moře s úplným soukromím.
Dům o rozloze 262 m² se bude nacházet na pozemku o rozloze 462 m² na úplně první linii moře a bude mít polosuterén skládající se ze 2 ložnic s en-suite koupelnami, šatny, obývacího pokoje, kuchyně, toalety, prádelny. Přízemí bude sestávat z obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, ložnice s koupelnou, šatnou, toaletou a terasou.V prvním patře budou 2 ložnice s koupelnou, šatnou a terasou.
Venku bude vybudován bazén o velikosti 32 m², dvě dřevěné pergoly a pergola pro parkování.
Místo je velkolepé, vezmeme-li v úvahu, že Rabdells Beach je přírodní pláž s jemnou, křišťálově čistou vodou, která je téměř panenská a má zvláštní kouzlo, protože je to odlehlé místo obklopené přírodou. Pár metrů odtud je slavná urbanizace Oliva Nova se všemi službami a velmi kompletní volnočasovou nabídkou.
Je velmi dobře napojeno, příjezdy jsou pohodlné a plynulé přes státní silnici N-322 a dálnici AP-7, za pár minut se dostanete do centra Olivy, které je vzdálené pouhých 6 km, Gandie 15 km a Denia ve vzdálenosti 23 km a letiště Alicante a Valencia se nacházejí prakticky ve stejné vzdálenosti (95 km).

—– Informace v ruštině:

Продаётся дом в Oliva в районе Oliva, Zona de – Oliva. Общая площадь 262.00 м2, участок 462 м2, дом 2022 года постройки, состоит из 6 комнат (5 спален, 1 салон), 5 ванных комнат, находится в 40 метрах от моря. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, балкон, отдельная кухня, частный бассейн, солярий, терраса, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

Vivienda unifamiliar que se construirá en primera línea en la Playa Rabdells en Oliva.
Cada aspecto de esta villa mediterránea será de primera calidad: diseño, materiales de construcción, acabados e iluminación. Su ubicación permitirá disfrutar de unas inmejorables vistas al mar con total privacidad.
La vivienda de 262 m² se encontrará ubicada en una parcela de 462 m² en primerísima línea del mar y dispondrá de Planta semisótano consta de 2 dormitorios con baño suite, vestidor, salón comedor, cocina, aseo, lavadero y terraza, Planta baja constará de salón comedor, cocina, dormitorio con baño suite, vestidor, aseo y terraza, Planta primera constará de 2 dormitorios con baño suite, vestidor y terraza.
En la parte exterior se construirá la piscina de 32 m², dos pérgolas de madera y pérgola para aparcamiento.
La ubicación es espectacular teniendo en cuenta que la Playa Rabdells es una playa natural de agua fina y cristalina casi virgen y que goza de un encanto especial por ser un lugar apartado rodeado de naturaleza. A escasos metros se encuentra la famosa urbanización de Oliva Nova con todos sus servicios y una oferta de ocio muy completa.
Está muy bien comunicado, los accesos por carretera son cómodos y fluidos a través de la carretera nacional N-322 y la autopista AP-7 se llega en pocos minutos al centro de Oliva que se encuentra a solo 6 km, Gandia a 15 km y Denia a 23 km, y los Aeropuertos de Alicante y Valencia están situados a prácticamente la misma distancia (95 km).

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 4:22 pm
 • Číslo zakázky: hz-70687
 • Cena: 1,000,000 EUR
 • Velikost: 262.00 m²
 • Ložnice: 5
 • Koupelny: 5
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 40 m

Adresa

 • Adresa Oliva
 • Město Oliva
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald