Prodej Vila, 6+kk, 100.00 m2, Torrevieja

 • 234,900 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Tato nemovitost je vzácná příležitost, kterou nemůžete nechat ujít. Je to impozantní městský dům, který se nachází v privilegované oblasti Calas Blancas v Torrevieja, jen pár minut od Středozemního moře a je obklopen vším, co potřebujete pro svůj den.
Nemovitost má 100 m² harmonicky rozdělených mezi svých pět dvoulůžkových pokojů, které vyplňují každý dostupný prostor a umožňují nerušený výhled z interiéru do exteriéru díky inteligentnímu přístupu poskytovanému během nedávných reforem. Má také tři soukromé terasy spolu s dalšími společnými prostory, kde si můžete užívat španělského slunce a relaxovat za každého počasí, vždy v pohodlí nebo chráněni v závislosti na vašich preferencích, a to také díky jedinečné povětrnostní látce, která je zde přítomna.
Jakmile svou virtuální návštěvu dokončíte, jsou si jisti, že pohled na tyto krásky vás vizuálně potěší: Kuchyně vybavená do nejmenších detailů poskytne extra motivaci při přípravě těch nejlepších středomořských jídel; Hotové a dokonalé interiérové tesařské práce vyrobené výhradně z dubu, stejně jako podlahy plně pokryté jedinečnými odolnými, ale elegantními španělskými keramickými dlaždicemi uvnitř I venku; Výjimečné zasklení prostřednictvím dokonale zhmotněných kombinovaných profilů hliník-climalit. Navíc bude mít nábytek, který mu dodává již vytvořený teplý domácký nádech;
Mezi další exkluzivní doplňky patří úpravy pro osoby se sníženou pohyblivostí, klimatizační systém schopný zvládnout všechny typy prostředí a teplot přítomných v prostoru, dokonale integrované vestavěné skříně, pancéřové dveře pro maximální bezpečnost a dokonce i garážové stání v ceně. A jako by toho nebylo málo, nebudete se muset starat o údržbu, protože vedle zahradních ploch jsou vám k dispozici 3 komunitní bazény, kde můžete relaxovat pod španělským sluncem nebo si užít nezapomenutelné chvíle se svými blízkými.
Stručně řečeno, tato nemovitost má VŠECHNO a zároveň Vám nabízí jedinečnou příležitost. Neztrácejte čas a přijďte HNED!

—– Informace v ruštině:

Продаётся дом в Торревьехе в районе Calas blanca. Общая площадь 100.00 м2, дом 1981 года постройки, состоит из 6 комнат (5 спален, 1 салон), 2 ванных комнат. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, балкон, обогрев, общий бассейн, солярий, терраса.

—– Informace ve španělštině:

Esta propiedad inmobiliaria es una rara oportunidad que no puedes dejar pasar. Se trata de un impresionante adosado ubicado en la zona privilegiada de Calas Blancas en Torrevieja, a solo unos minutos del mar Mediterráneo y rodeado por todo lo necesario para tu día a día.
La propriedad cuenta con100 m² construidos distribuidos armoniosamente entre sus cinco habitaciones dobles llenando cada espacio disponible permitiendo tener vistas despejadas desde su interior hacia el exterior gracias al acceso inteligente proporcionados durante las reforma realizadas recientemente. Además dispone tres terrazasa privativas junto con otras áreas compartidas donde podrás disfrutar tanto del sol español como relajarse bajo cualquier clima encontrándose siempre cómodo o protegido dependiendo tus preferencias gracias también al tejido climatológico único presente aquí
En cuanto termines tu visita virtual están seguros que te deleitarás visualmente viendo estas preciosidades: La cocina equipada hasta el más mínimo detalle brindará motivación extra mientras preparar los mejores platos mediterráneoss; carpintería interior acabada e impecable hecha completamente roble así como suelostotalmente revestidos baldosas cerámicas españolas únicas resistentes pero elegantes dentro Y fuera;; acristalamiento excepcional mediante perfiles combinados materializados perfectamente aluminium-climalit . Adicionalmente tendrá mobiliario incluído dandole ese toque cálido hogareño ya creado;
Entre otros extras exclusivos se encuentran adaptaciones para personas con movilidad reducida, un sistema de climatización capaz de manejar todo tipo ambiente y temperaturas presentes en la zona , armarios empotrados perfectamente integrados, puerta blindada para máxima seguridad e incluso plaza garaje incluido. Y por si fuera poco no tendrás que preocuparte del mantenimiento ya que las 3 piscinas comunitarias están a tu disposición junto a zonas ajardinadas donde podrás relajarte bajo el sol español o disfrutar momentos inolvidables junto tus seres queridos.
En definitiva esta propiedad lo tiene TODO así como te brinda una oportunidad única No pierdas tiempo ¡Ven YA!

 

Více informací

Aktualizováno 11 srpna, 2023 at 4:08 pm
 • Číslo zakázky: hz-b9366
 • Cena: 234,900 EUR
 • Velikost: 100.00 m²
 • Ložnice: 5
 • Koupelny: 2
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Torrevieja
 • Město Torrevieja
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald