Prodej Vila, , 125.00 m2, Torrevieja

 • 141,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Jsme potěšeni, že vám můžeme nabídnout tento nádherný ROHOVÝ MĚSTSKÝ DŮM s přístupem do dvou ulic a komunitním bazénem v jedné z nejlepších oblastí TORREVIEJA pro život: EL LIMONAR. Klidná oblast vedle PŘÍRODNÍHO PARKU TORREVIEJA, ale zároveň obklopená všemi službami a plážemi 5 minut jízdy autem.
Dům VŠECHNY VENKU a VŠECHNY orientace má přístup do dvou ulic se dvěma rohy, které si užívají SLUNCE v každou hodinu. V prvním patře máme zahradu s verandou, velmi prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyň se vstupem na dvorek se dvěma hliníkovými skříněmi, koupelnu a dvě velké ložnice se šatnami. Ve druhém patře koupelna, čtyři ložnice se skříněmi a tři z nich s terasou, která dává místnostem skvělé světlo a výhled. Dům má ústřední topení, kvalitní konstrukci a odhlučněné příčky. Má také krásný komunitní komplex s bazénem, bufetem a velkými zelenými plochami.

Jeho poloha na úpatí přírodního parku s turistickými a cyklistickými trasami, nedaleko Mercadony, nákupního centra Habaneras / Carrefour, kaváren, bank, restaurací, golfového hřiště CIUDAD QUESADA a nejlepších pláží jako Guardamar, La Mata… Pěti- minutu jízdy autem je tento dům ideálním místem, kde si můžete užít vysokou kvalitu života na našem pobřeží.
Navštivte tuto skvělou příležitost, na co čekáte? zavolejte nám.

—– Informace v ruštině:

Продаётся дом в Торревьехе в районе El chaparral. Общая площадь 125.00 м2, участок 143 м2, дом 1985 года постройки, состоит из 7 комнат (6 спален, 1 салон), 2 ванных комнат, находится в 3 км от моря. Имеется отдельная кухня, общий бассейн.

—– Informace ve španělštině:

Estamos encantados ofreceros esta estupendo ADOSADO ESQUINA con acceso a dos calles y piscina comunitaria en una de las mejores zonas de TORREVIEJA para vivir: EL LIMONAR. Un zona tranquila junto al PARQUE NATURAL DE TORREVIEJA pero al mismo tiempo rodeada de todos los servicios y las playas a 5 minutos en coche.
La vivienda TODA EXTERIOR y con TODAS las orientaciones tiene a acceso a dos calles con dos esquinas disfrutando del SOL a todas horas. En la primera planta tenemos jardín con porche, salón muy amplio con chimenea, cocina con acceso a patio trasero con dos armarios en aluminio, un baño y dos dormitorios grandes con sus armario . En la segunda planta, un baño, cuatro dormitorios con armarios y tres de ellos con terraza lo que otorgan a las habitaciones gran luminosidad y vistas. La casa cuenta con calefacción central, altas calidades de construcción y con tabiques insonorizados. Además dispone de un bonito complejo comunitario con piscina, cafetería y amplias zonas verdes.

Su localización a pie del Parque Natural con rutas de senderismo y bici, cerca de Mercadona, Centro comercial Habaneras/ Carrefour, cafeterías, bancos, restaurantes, campo de golf de CIUDAD QUESADA y las mejores playas como las de Guardamar, La Mata…a cinco minutos en coche hace de esta vivienda el lugar perfecto para disfrutar de una alta calidad de vida en nuestra costa.
Visite esta gran oportunidad, a qué espera? llámenos.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 1:45 pm
 • Číslo zakázky: hz-B15142
 • Cena: 141,000 EUR
 • Velikost: 125.00 m²
 • Ložnice: 6
 • Koupelny: 2
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 3000 m

Adresa

 • Adresa Torrevieja
 • Město Torrevieja
 • Stát Španělsko

Další údaje

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald