Prodej Apartmán, 2+kk, 61.00 m2, Torrevieja

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Prostorný byt na prodej za super cenu. Byt s novým nábytkem a spotřebiči po kosmetických opravách. Skládá se z velmi prostorného salonu, kuchyně a ložnice a koupelny. Nachází se 200 metrů od pláže Acequien. Doporučujeme nákup!

—– Informace v angličtině:

Spacious apartment for sale at a super price. Apartment with new furniture and appliances after cosmetic repairs. Consists of a very spacious saloon, kitchen and bedroom and bathroom. Located 200 meters from Acequien Beach. We recommend buying!

—– Informace v ruštině:

Продаётся просторная квартира по супер цене. Квартира с новой мебелью и техникой после косметического ремонта. Состоит из очень просторного солона, кухни и спальной комнаты и ванной. Находится в 200 метрах от пляжа Асекьен. Рекомендуем к покупке!

—– Informace ve španělštině:

Amplio apartamento en venta a un super precio. Apartamento con muebles y electrodomésticos nuevos después de reparaciones cosméticas. Consta de un salón muy amplio, cocina y dormitorio y baño. Situada a 200 metros de la Playa de Acequien. Recomendamos comprar!

 

Více informací

Aktualizováno 27 června, 2023 at 10:06 am

Adresa

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
  • Jistina a úrok
  • Daň z nemovitosti
  • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
admin
  • admin

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
admin
  • admin