Prodej Vila, 4+kk, 155.00 m2, Benidorm

 • 395,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Krásný dům v Golf Bahía de Finestrat.

Skládá se ze tří pater, zastavěných 155 metrů čtverečních a dalších 120 metrů čtverečních na terasách s nejlepším panoramatickým výhledem na záliv Benidorm.
Velmi světlý a v dobrém stavu. Mramorové podlahy, střechy s příčnými trámy, markýzy.

Budova je zcela nezávislá a je připojena pouze ke dvěma dalším domům, které jsou ve spodní části u terasy.

V přízemí je vstup do předsíně a skladu, ze kterého je přístup na schodiště. V prvním patře velký obývací pokoj-jídelna ve dvou pokojích, velká kuchyně otevřená do obývacího pokoje oblouky, prádelna, hlavní ložnice s en-suite koupelnou a druhá ložnice s vlastní koupelnou. Z tohoto patra je vstup na velkou terasu o velikosti více než 100m2. Ve druhém patře, třetí ložnice nebo pokoj s vlastní koupelnou a vlastní terasou, s exkluzivními výhledy.

Nachází se v urbanizaci s bazény, sportovními plochami, dětskou částí a velkými zelenými plochami.

—– Informace v angličtině:

Beautiful House in Golf Bahía de Finestrat.

It consists of three floors, with 155 square meters built, and another 120 square meters on terraces with the best panoramic views of the bay of Benidorm.
Very bright and in good condition. Marble floors, roofs with cross beams, awnings.

The building is completely independent, and is only attached to two other houses that are in the lower area by the terrace.

On the ground floor, there is access to the hall and storage room, giving access to the stairs. On the first floor, a large living-dining room in two rooms, a large kitchen open to the living room through arches, a laundry area, a master bedroom with an en-suite bathroom, and a second bedroom with its own bathroom. From this floor there is access to a large terrace of more than 100 square meters. On the second floor, third bedroom or room with its own bathroom and its own terrace, with exclusive views.

Located in an urbanization with swimming pools, sports areas, children’s area and large green spaces.

—– Informace v ruštině:

Красивый дом в гольф-Баия-де-Финестрат.

Он состоит из трех этажей, общей площадью 155 квадратных метров и еще 120 квадратных метров на террасах с лучшим панорамным видом на залив Бенидорма.
Очень яркий и в хорошем состоянии. Мраморные полы, крыши с поперечными балками, навесы. Приятная температура круглый год.
Здание полностью независимое и примыкает только к двум другим домам, которые находятся в нижней части у террасы.

На первом этаже есть доступ к холлу и кладовой, дающей доступ к лестнице. На первом этаже большая гостиная-столовая в двух комнатах, большая кухня, открытая в гостиную через арки, прачечная, главная спальня с ванной комнатой и вторая спальня с собственной ванной комнатой. С этого этажа есть выход на большую террасу площадью более 100 квадратных метров. На втором этаже третья спальня или комната с собственной ванной комнатой и собственной террасой, с эксклюзивным видом.

Расположен в урбанизации с бассейнами, спортивными площадками, детской зоной и большими зелеными насаждениями.

—– Informace ve španělštině:

Precioso Chalet en Golf Bahía de Finestrat.

Consta de tres plantas, con 155 metros cuadrados construidos, y otros 120 metros cuadrados en terrazas con las mejores vistas panorámicas a la bahía de Benidorm.
Muy luminosa y en buen estado. Suelos de mármol, tejados con vigas traviesas, toldos.

La edificación es totalmente independiente, y solo está adosada a otras dos viviendas que se encuentran en la zona inferior por la terraza.

En planta baja, se accede a recibidor y trastero, dando acceso a la escaleras. En planta primera, gran salón-comedor en dos ambientes, cocina de grandes dimensiones abierta al salón por arcos, zona de lavado, dormitorio principal con baño en suite, y segundo dormitorio con su propio baño. Desde esta planta se accede a una gran terraza de más de 100 metros cuadrados. En planta segunda, tercer dormitorio o habitación con su propio baño y terraza propia, con unas vistas exclusivas.

Situada en urbanización con piscinas, zonas deportivas, zona infantil y amplios espacios verdes.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 2:30 pm
 • Číslo zakázky: hz-F0136
 • Cena: 395,000 EUR
 • Velikost: 155.00 m²
 • Ložnice: 3
 • Koupelny: 3
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 5000 m

Adresa

 • Adresa Benidorm
 • Město Benidorm
 • Stát Španělsko

Další údaje

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald