Prodej Vila, 4+kk, 160.00 m2, Finestrat

 • 489,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Vila se nachází 3 km od moře v jedné z nejlepších vesnic na pobřeží. Tato vila má 3 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj kombinovaný s kuchyní, solárium a letní terasu s grilem. Dům má nezávislé vytápěné podlahy ve všech místnostech a samozřejmostí je centrální klimatizace. K dispozici je malá prádelna. Na pozemku jsou ovocné stromy a je zde soukromý bazén 3 x 6. K domu patří 3 vlastní parkovací stání.
Výhledy na moře jsou i z nižší úrovně a výhledy ze solária vás nenechají lhostejnými. Je to vynikající dům pro letní dovolenou s dětmi, protože je integrován do velké urbanizace s rozsáhlou infrastrukturou, včetně několika bazénů, jacuzzi, hřiště, tělocvičny, sauny a mnoha dalších.

—– Informace v angličtině:

Villa is located 3 km from the sea in one of the best villages on the coast. This villa has 3 bedrooms, 2 bathrooms, a living room combined with a kitchen, a solarium and a summer terrace with barbecue. The house has independent heated floors in all rooms and, of course, central air conditioning. There is a small laundry storage room. There are fruit trees on the plot and there is a private 3 x 6 swimming pool. The house includes 3 private parking spaces.
There are sea views even from the lower level, and the views from the solarium will not leave you indifferent. It is an excellent house for a summer holiday with children as it is integrated into a large urbanization with extensive infrastructure, including several swimming pools, a jacuzzi, a playground, a gym, a sauna and much more.

—– Informace v ruštině:

Вилла расположенная в 3х км от моря в одной из лучших поселков на побережье. Данная вилла имеет 3 спальни, 2 ванные, зал совмещенный с кухней, солярий и летнюю террасу с барбекю. В доме сделан независимый теплый пол, во всех комнатах и конечно же центральный кондиционер. Есть небольшая кладовка-постирочная. На участке растут фруктовые деревья и есть собственный бассейн 3 на 6. К дому относятся 3 приватных парковочных места.
Виды на море есть даже с нижнего уровня, а виды с солярия не оставят вас равнодушными. Отличный дом для летнего отдыха с детьми поскольку он интегрирован в большую урбанизацию с широкой инфраструктурой, включая несколько бассейнов, джакузи, детскую площадку, спорт зал, сауна и многое другое

—– Informace ve španělštině:

Espectacular villa ubicada en la zona exclusiva de Balcon de Finestrat, a tan solo 3000 metros de la playa. Con una superficie construida de 90 metros cuadrados y parcela privada de 374 metros cuadrados, esta propiedad cuenta con tres habitaciones dobles, dos baños completos y una cocina completamente equipada. La orientación sur ofrece abundante luz natural durante todo el día. Entre las comodidades adicionales se encuentran aire acondicionado, calefacción central, gimnasio privado y sauna para disfrutar del máximo confort. El exterior dispone de un hermoso jardín con piscina propia e impresionantes vistas al mar Mediterráneo desde el solárium o terraza.La urbanización cuenta además con piscina comunitaria y zonas ajardinadas.Todo esto junto a su proximidad a centros comerciales,hospitales,y colegios hacen que sea destacable como vivienda familiar.Esta villa es perfecta tanto para residencia permanente como para disfrutarla como segunda vivienda.

 

Více informací

Aktualizováno 8 března, 2024 at 11:59 pm
 • Číslo zakázky: hz-F0663
 • Cena: 489,000 EUR
 • Velikost: 160.00 m²
 • Ložnice: 3
 • Koupelny: 2
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 3000 m

Adresa

 • Adresa Finestrat
 • Město Finestrat
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald