Prodej Vila, 5+kk, 487.00 m2, Finestrat

 • 1,750,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Nabízíme Vám avantgardní rodinnou vilu v exkluzivní oblasti Sierra Cortina s nepřekonatelným výhledem na moře a hory. V jedné z nejžádanějších a nejluxusnějších oblastí Costa Blanca, 5 minut od Benidormu. Dvě minuty od michelinské restaurace a sportovních zařízení. Panoramatický výhled na záliv La Marina Baixa a obklopený horskou krajinou.

Při stavbě našich vil využíváme nejmodernější technologie, vysoce kvalitní materiály a přírodní dřevo. Pocit uvnitř je prostorný díky velkým oknům a vysokým stropům. Volná výška v prvním patře je 2,90 m a ve druhém patře 2,85 m.

Vnitřní užitná plocha vily je 413m² plus kryté terasy. Pozemek má rozlohu 704m².

Vila má 4 ložnice a 3 koupelny rozmístěné na 2 podlažích a velký suterén.

V přízemí se nachází ložnice pro hosty, koupelna, víceúčelový pokoj a velký obývací pokoj-jídelna-kuchyňský prostor. Kuchyně je prémiové třídy se spotřebiči třídy A+++. V obývacím pokoji je krb a vstup na krytou terasu s grilem a na velkou otevřenou terasu u bazénu.

V prvním patře se nachází hlavní ložnice s šatnou, vlastní koupelnou a kvalitními obklady, dvě ložnice s vestavěnými skříněmi a koupelna. Pokoje nabízejí panoramatický výhled na moře přes velká okna od podlahy ke stropu.

V suterénu jsou 2 venkovní parkovací stání, garáž pro 2 auta, technická místnost a další dvě víceúčelové místnosti.

Vzduchotechnika funguje přes tepelné čerpadlo, v celém domě je podlahové vytápění, větrání s výměnou vzduchu, rekuperační systém, videovrátník a je zde možnost budoucího majitele personalizovat si svůj domov doplňkovými službami.

Vila má 48 m2 bazén s vestavěnou vířivkou. Celá světelná instalace v domě využívá LED svítidla, a to jak uvnitř, tak venku. Profily hliníkové truhlárny jsou typu Cortizo nebo podobné (barva dle výběru).

—– Informace v ruštině:

Продаётся дом в Финестрате в районе Sierra cortina. Общая площадь 487.00 м2, участок 704 м2, дом 2022 года постройки, состоит из 5 комнат (4 спальни, 1 салон), 3 ванных комнат, находится в 4 км от моря. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, балкон, обогрев, частный бассейн, солярий, терраса, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

Les ofrecemos una vanguardista villa unifamiliar en la exclusiva zona de Sierra Cortina con inmejorables vistas al mar y a la montaña. En una de las zonas más demandadas y lujosas de la Costa Blanca, a 5 minutos de Benidorm. A dos minutos de un restaurante con estrella Michelin e instalaciones deportivas. Una vista panorámica sobre la bahía de La Marina Baixa y rodeada por un paisaje de montaña.

En la construcción de nuestras villas, utilizamos las últimas tecnologías, materiales de alta calidad y madera natural. La sensación en el interior es de gran amplitud gracias a grandes ventanas y techos altos. La altura libre en el primer piso es de 2,90 metros, y en el segundo piso de 2.85 m.

La superficie útil interior de la villa es de 413m² mas las terrazas cubiertas. Parcela tiene una superficie de 704m².

La villa cuenta con 4 dormitorios y 3 baños distribuidos en 2 plantas, y un sótano de gran superficie.

En la planta baja hay un dormitorio de invitados, un baño, una habitación multiusos y un amplio espacio de salón-comedor-cocina. La cocina es de clase premium con electrodomésticos de clase A +++. En salón cuenta con chimenea y salida a una terraza cubierta con barbacoa y a la gran terraza descubierta de la piscina.

En planta primera hay un dormitorio principal con vestidor, baño privado y revestimientos de la mejor calidad, dos dormitorios con armarios empotrados y baño. Las habitaciones ofrecen vistas panorámicas al mar a través de grandes ventanales que van de piso a techo.

En el sótano hay 2 plazas de aparcamiento al aire libre, un garaje para 2 coches, un cuarto técnico y otras dos habitaciones multiusos.

El sistema de aire acondicionado funciona mediante una bomba de calor, hay suelo radiante en toda la vivienda, ventilación con renovación de aire, sistema de recuperación de calor, video portero y existe la posibilidad de que el futuro propietario personalice su vivienda con servicios adicionales.

La villa tiene una piscina de 48 m2 con jacuzzi incorporado. Toda la instalación de iluminación de la vivienda utiliza luminarias LED, tanto en el interior como en el exterior. La perfilería de las carpinterías de aluminio es tipo Cortizo o similar (color a elegir).

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 4:21 pm
 • Číslo zakázky: hz-70695
 • Cena: 1,750,000 EUR
 • Velikost: 487.00 m²
 • Ložnice: 4
 • Koupelny: 3
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 4000 m

Adresa

 • Adresa Finestrat
 • Město Finestrat
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald