Prodej Vila, 5+kk, 148 m2, Finestrat

 • 659,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: NOVOSTAVBA VIL SE SOUKROMÝM BAZÉNEM A PENZIÓNEM Novostavba exkluzivního rezidenčního komplexu vil umístěných ve Finestratu v blízkosti nádherných pláží Benidormu. Nový model krásné vily s penzionem na pozemku. Na prodej je 17 vil tohoto typu. Vila je postavena na dvou podlažích. V přízemí se nachází světlý obývací pokoj s velkými okny a přímým vstupem do bazénu a zahrady, ložnice a koupelna. V prvním patře jsou dva pokoje v apartmá s přístupem na otevřenou terasu. Na jedné úrovni je postaven dům pro hosty sestávající z ložnice a koupelny, kromě toho je zde útulná terasa se vstupem do hlavní vily, bazénu a zahrady. Obytný dům se nachází 5 minut autem od všech služeb, které Benidorm může nabídnout, a v prostředí s průměrnou roční teplotou 20ºC a 300 slunečními dny v roce, 44 km od letiště v Alicante, 3 km od moře a 200 metrů od golf.

—– Informace v angličtině:

NEW BUILD VILLAS WITH PRIVATE POOL AND GUEST HOUSE New Build an exclusive residential complex of villas located in Finestrat close to the marvellous beaches of Benidorm. New model of beautiful villa with a guest house on the plot. There are 17 villas of this type for sale. The villa is built on two floors. On the ground floor, there is a bright living room, with large windows and direct access to the pool and garden, bedroom and bathroom. On the first floor, there are two suite-style rooms, with access to an open terrace. A guest house is built on one level, consisting of a bedroom and a bathroom, in addition to this, there is a cozy terrace with access to the main villa, pool and garden. Residential located 5 min by car from all the services that Benidorm can offer and in an environment with an average annual temperature of 20ºC and 300 days of sunshine a year, 44 km away from Alicante airport, 3 km from the sea and 200 meters to the golf.

—– Informace v ruštině:

НОВЫЕ ВИЛЛЫ С ЧАСТНЫМ БАССЕЙНОМ И ГОСТЕВЫМ ДОМОМ Новый эксклюзивный жилой комплекс вилл, расположенный в Финестрат, недалеко от чудесных пляжей Бенидорма. Новая модель красивой виллы с гостевым домом на участке. На продажу выставлено 17 вилл данного типа. Вилла построена на двух этажах. На первом этаже находится светлая гостиная с большими окнами и прямым выходом к бассейну и в сад, спальня и ванная комната. На втором этаже – две комнаты в стиле люкс с выходом на открытую террасу. Гостевой дом построен на одном уровне, состоит из спальни и ванной комнаты, кроме этого есть уютная терраса с выходом на основную виллу, бассейн и сад. Жилой комплекс расположен в 5 минутах езды на машине от всех услуг, которые может предложить Бенидорм, в среде со средней годовой температурой 20ºC и 300 солнечных дней в году, в 44 км от аэропорта Аликанте, в 3 км от моря и в 200 метрах от гольф поля.

—– Informace ve španělštině:

VILLAS DE OBRA NUEVA CON PISCINA PRIVADA Y CASA DE INVITADOS Nueva construcción de un exclusivo complejo residencial de villas ubicado en Finestrat cerca de las maravillosas playas de Benidorm. Nuevo modelo de hermosa villa con casa de invitados en la parcela. Hay 17 villas de este tipo a la venta. La villa está construida en dos plantas. En la planta baja, hay un luminoso salón, con grandes ventanales y acceso directo a la piscina y jardín, dormitorio y baño. En el primer piso, hay dos habitaciones tipo suite, con acceso a una terraza abierta. Se construye una casa de invitados en un nivel, que consta de un dormitorio y un baño, además de esto, hay una acogedora terraza con acceso a la villa principal, piscina y jardín. Residencial situado a 5 min en coche de todos los servicios que ofrece Benidorm y en un entorno con una temperatura media anual de 20ºC y 300 días de sol al año, a 44 km del aeropuerto de Alicante, a 3 km del mar y a 200 metros del golf.

 

Více informací

Aktualizováno 17 června, 2024 at 11:12 pm
 • Číslo zakázky: hz-RSPG_N6129
 • Cena: 659,000 EUR
 • Velikost: 148 m²
 • Ložnice: 4
 • Koupelny: 4
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 3000 m

Adresa

 • Adresa Finestrat
 • Město Finestrat
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald