Prodej Vila, 5+kk, 200.00 m2, Finestrat

 • 750,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Vynikající vila ve středomořském stylu na prodej s nádherným výhledem na moře a hory, která se nachází v privilegované oblasti Sierra Cortina v Benidormu, prodává se plně zařízená a připravená k bydlení. Dům je postaven ve dvou nadzemních podlažích na pozemku o velikosti více než 620 m2 o ploše 200 m2. Má 4 ložnice, 4 koupelny, balkony a terasy. V přízemí se nachází velký obývací pokoj-jídelna s krbem, ložnice se vstupem na terasu, samostatná kuchyň a koupelna. Ve druhém patře jsou 3 ložnice, každá má vlastní koupelnu. Hlavní ložnice má šatnu a vstup na terasu. Dům je vybaven ústředním plynovým topením, podlahovým vytápěním v celém domě, centrální klimatizací, video intercomem, mramorovými podlahami. Nemovitost má zahradu s ovocnými stromy, bazén 8m * 4m se sprchou, solárním panelem na ohřev vody a parkovištěm. Majitel nemovitosti má v obci přístup do soukromého sportovního klubu a lázeňského salonu.

—– Informace v angličtině:

An excellent Mediterranean-style villa for sale with magnificent views of the sea and the mountains, located in a privileged area of ​​Sierra Cortina in Benidorm, sold fully furnished and ready to live. The house is built on two floors on a plot of more than 620 m2 with an area of ​​200 m2. It has 4 bedrooms, 4 bathrooms, balconies and terraces. On the ground floor there is a large living-dining room with fireplace, the bedroom with access to the terrace, the independent kitchen and the bathroom. On the second floor there are 3 bedrooms, each one has a private bathroom. The master bedroom has a dressing room and access to the terrace.The house is equipped with gas central heating, underfloor heating throughout the house, with central air conditioning system, video intercom, marble floors.The property has a garden with fruit trees, a swimming pool 8m * 4m with shower, a solar panel to heat the water, and a parking lot. The owner of the property has access to a private sports club and a spa-salon in the village.

—– Informace v ruštině:

Продается отличная вилла в средиземноморском стиле с великолепным видом на море и горы, расположенная в привилегированном районе Сьерра-Кортина в Бенидорме, продается полностью меблированной и готовой к проживанию. Дом построен на двух этажах на участке более 620 м2 площадью 200 м2. В нем 4 спальни, 4 ванные комнаты, балконы и террасы. На первом этаже расположена большая гостиная-столовая с камином, спальня с выходом на террасу, отдельная кухня и ванная комната. На втором этаже расположены 3 спальни, каждая с собственной ванной комнатой. В главной спальне есть гардеробная и выход на террасу. Дом оборудован центральным газовым отоплением, полы с подогревом во всем доме, с центральной системой кондиционирования, видеодомофоном, мраморными полами. В доме есть сад с фруктовыми деревьями, бассейн. 8м * 4м с душем, солнечной батареей для нагрева воды и паркингом. Владелец собственности имеет доступ к частному спортивному клубу и спа-салону в деревне.

—– Informace ve španělštině:

Se vende una excelente villa de estilo
Mediterráneo con magníficas vistas al mar y
las montañas, situada en una zona
privilegiada de Sierra Cortina de Benidorm.
Se vende totalmente amueblada y lista
para vivir. La casa está construida en
dos plantas en la parcela de más de
620 m2 con superficie de 200 m2.
Tiene 4 dormitorios, 4 baños, balcones
y terrazas.
En la planta baja se encuentra un
amplio salón-comedor con
chimenea, el dormitorio con salida
a la terraza, la cocina
independiente y el baño.
En la segunda planta se encuentra 3
dormitorios, cada uno tiene un baño
privado. El dormitorio principal tiene
vestidor y con salida a la terraza.
La casa está equipada con calefacción
central de gas, con suelos radiantes en
toda la casa, con sistema de aire
acondicionado central, vídeo portero,
suelos de mármol.
La propiedad tiene un jardín con
árboles frutales, una piscina de 8
m*4 m con ducha, un panel solar
para calentar el agua, y un
aparcamiento.
El propietario de la propiedad tiene
acceso a un club deportivo privado y
un spa-salón en el pueblo.

 

Více informací

Aktualizováno 28 prosince, 2023 at 1:12 pm
 • Číslo zakázky: hz-F0606
 • Cena: 750,000 EUR
 • Velikost: 200.00 m²
 • Ložnice: 4
 • Koupelny: 4
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře:

Adresa

 • Adresa Finestrat
 • Město Finestrat
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald