Prodej Vila, 5+kk, 372.00 m2, Finestrat

 • 2,100,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Exkluzivní luxusní vila s neuvěřitelným výhledem na moře.

Nachází se v nejvyšší části Sierra Cortina a nabízí neuvěřitelné výhledy na hory, moře, město Benidorm a celé okolí. Pohledy, které se díky své situaci nikdy neztratí.
Protože je pozemek na nejvyšší úrovni sousedství, spolu s chytře řešenou zahradou máte spoustu soukromí.

Dům zahrnuje 4 ložnice, 3 koupelny, obývací pokoj s vybavenou kuchyní, velké terasy, zahrady, nekonečný bazén se slanou vodou a parkoviště pro dvě auta.

Postaven s nejlepšími kvalitami, výtah je v současné době instalován a bude součástí domu. Velká okna obklopují dům, dávají kontinuitu do zahrady a skvělý pocit prostornosti se spoustou světla.
V domě je klimatizace, takže teplota ve všech místnostech je individuálně řízena dle potřeby. V obývacím pokoji je navíc plynový krb, který se snadno ovládá a dodává útulný charakter.
Dům má solární panely, díky čemuž je dům z 90% soběstačný.

Velmi dobré silniční spojení, v docházkové vzdálenosti od všech druhů služeb, obchodů atd. a pouze 15 minut od centra Benidormu a jeho pláží. Se zbytkem provincie je spojen TRAM a dálnicí AP7.

Zkrátka jedinečný domov v okolí. Využijte této skvělé příležitosti.

Nábytek je volitelný za 40 000 € navíc.

—– Informace v ruštině:

Продаётся дом в Финестрате в районе Sierra cortina. Общая площадь 372.00 м2, участок 1206 м2, дом 2019 года постройки, состоит из 5 комнат (4 спальни, 1 салон), 3 ванных комнат, находится в 4 км от моря. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, лифт, балкон, обогрев, камин, частный бассейн, солярий, терраса, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

Villa de lujo exclusiva con increíbles vistas al mar.

Situada en la parte mas alta de Sierra Cortina, ofrece unas increíbles vistas a la montaña, al mar, la ciudad de Benidorm y todos los alrededores. Vistas que por su situación nunca se van a perder.
Debido a que la parcela está en el nivel más alto del barrio, junto con el jardín inteligentemente diseñado, tiene mucha privacidad.

La vivienda incluye 4 dormitorios, 3 baños, salón con cocina equipada, amplias terrazas, jardines, piscina infinita de agua salada y aparcamiento para dos coches.

Construida con las mejores calidades, actualmente se está instalando un ascensor que se incluirá terminado con la vivienda. Los grandes ventanales rodean la casa, dando continuidad al jardín y una gran sensación de amplitud con mucha luz.
La vivienda cuenta con climatización por aire acondicionado, por lo que la temperatura en todas las habitaciones se controla individualmente según las necesidades. Además, el salón tiene una chimenea de gas, que es fácil de manejar y da un carácter acogedor.
La casa cuenta con paneles solares, lo que hace que la casa sea autosuficiente en un 90%.

Muy bien comunicada por carretera, a poca distancia de todo tipo de servicios, comercios, etc., y a solo 15 minutos del centro de Benidorm y de sus playas. Conectada con el resto de la provincia mediante TRAM y autopista AP7.

En resumen una vivienda única en la zona. Aproveche esta gran oportunidad.

Los muebles son opcionales por 40.000 € mas.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 3:23 pm
 • Číslo zakázky: hz-F0042
 • Cena: 2,100,000 EUR
 • Velikost: 372.00 m²
 • Ložnice: 4
 • Koupelny: 3
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 4000 m

Adresa

 • Adresa Finestrat
 • Město Finestrat
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald