Prodej Vila, , 256.00 m2, Calpe

 • 655,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Vila o rozloze 250 metrů čtverečních a pozemek o rozloze 1 000 metrů čtverečních poskytují dostatek prostoru pro bydlení a odpočinek a 6 ložnic a 4 koupelny nabízí dostatek prostoru pro velké rodiny nebo skupiny přátel.

Vila se nachází v krásné a klidné oblasti, v blízkosti Porto Blanca, v blízkosti prémiové restaurace v této oblasti a v docházkové vzdálenosti od vily je několik dobrých restaurací a barů. Nemovitost se skládá ze dvou samostatných domů s velkou společnou terasou a bazénem. Na terase je gril. První budova se skládá ze 4 ložnic, dvou koupelen a toalety, velkého obývacího pokoje a moderní kuchyně. Druhá budova se skládá ze dvou ložnic, koupelny, kuchyně, obývacího pokoje a soukromé terasy s grilem a výhledem na hory. Oba domy mají vlastní solária s nádherným výhledem na hory a moře. Pod oběma budovami jsou velké skladovací prostory. Budovy jsou obklopeny krásnou zahradou s různými ovocnými stromy. Společná plocha budov je 256m2. Společná plocha nemovitosti je 1020m2. U první budovy vidíme příležitost instalovat balkon s výhledem na hory.
Soukromý bazén, zahrada, terasa a balkon nabízejí možnosti, jak si užívat venku a relaxovat na slunci, zatímco klimatizace zajišťuje pohodlí v nejteplejších měsících. Vestavěné skříně v ložnicích jsou také užitečným prvkem pro uložení a organizaci oblečení a osobních věcí.

Celkově je tato vila atraktivní a kompletní nemovitost, která může být ideální pro ty, kteří hledají prostorný a pohodlný prostor v prvotřídní lokalitě s vysokou úrovní soukromí a vybavením.

Calpe se nachází v privilegované poloze na pobřeží Costa Blanca a je obklopeno krásnými plážemi, útesy a horami. Navíc se nachází mezi největšími a turistickými městy Alicante a Valencie.
Klima v Calpe je středomořské, což znamená, že léta jsou horká a suchá, zatímco zimy jsou mírné. Většinu roku je zde příjemné klima, které vám umožňuje užívat si venku a outdoorové aktivity.
Calpe je ideální pro ty, kteří mají rádi outdoorové aktivity, jako je turistika, horolezectví, cyklistika, vodní sporty a golf. Existuje také mnoho míst, kde si můžete užívat slunce a pláže.
Calpe má bohatou historii a kulturu a po celý rok se zde koná široká škála festivalů, akcí a výstav. Lákadlem je také gastronomie oblasti, zejména pokrmy z čerstvých ryb a korýšů.
Calpe má širokou škálu služeb a vybavení, jako jsou obchody, restaurace, školy, nemocnice a veřejná doprava, což z něj dělá kompletní a pohodlné město pro život.

—– Informace v ruštině:

Продаётся вилла в Кальпе в районе Maryvilla. Общая площадь 256.00 м2, участок 1020 м2, вилла 1980 года постройки, состоит из 7 комнат (6 спален, 1 салон), 4 ванных комнат, находится в 400 метрах от моря. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, балкон, зона барбекю, обогрев, камин, отдельная кухня, частный бассейн, солярий, терраса, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

La villa de 250 metros cuadrados y con la parcela de 1000 metros cuadrados proporcionan un amplio espacio para vivir y relajarse, y los 6 dormitorios y 4 baños ofrecen suficiente espacio para familias numerosas o grupos de amigos.

La villa está situada en una zona hermosa y tranquila, cerca de Porto Blanca, cerca del restaurante premium de la zona y hay varios buenos restaurantes y bares a poca distancia de la villa. La propiedad consta de dos casas separadas con amplio patio común y piscina. Hay una barbacoa en el patio. El primer edificio consta de 4 dormitorios, dos baños y un aseo , gran salón y cocina moderna. El segundo edificio consta de dos dormitorios, un baño, cocina, salón y terraza privada con barbacoa y vistas a la montaña. Ambas casas tienen sus propios solariums con espectaculares vistas a la montaña y al mar. Hay grandes lugares de almacenamiento debajo de ambos edificios. Los edificios están rodeados por un hermoso jardín con varios árboles frutales. El área común de los edificios es de 256 metros cuadrados. El área común de la propiedad es de 1020 metros cuadrados. Podemos ver la oportunidad de instalar el balcón con vista a la montaña para el primer edificio.
La piscina privada, el jardín, la terraza y el balcón ofrecen opciones para disfrutar del aire libre y relajarse al sol, mientras que el aire acondicionado garantiza el confort en los meses más calurosos. Los armarios empotrados en los dormitorios también son una característica útil para el almacenamiento y organización de ropa y objetos personales.

En general, esta villa es una propiedad atractiva y completa que puede ser ideal para aquellos que buscan un espacio amplio y cómodo en una ubicación privilegiada con un alto nivel de privacidad y comodidades para disfrutar

Calpe está ubicada en una posición privilegiada en la Costa Blanca y está rodeada por hermosas playas, acantilados y montañas. Además, está situada entre las ciudades más grandes y turísticas de Alicante y Valencia.
El clima en Calpe es mediterráneo, lo que significa que los veranos son cálidos y secos, mientras que los inviernos son suaves. La mayoría del año hay un clima agradable que permite disfrutar del aire libre y de las actividades al aire libre.
Calpe es ideal para aquellos que disfrutan de actividades al aire libre como senderismo, escalada, ciclismo, deportes acuáticos y golf. También hay muchos lugares para disfrutar del sol y la playa.
Calpe cuenta con una rica historia y cultura y tiene una amplia variedad de festivales, eventos y exposiciones durante todo el año. La gastronomía de la zona es también una atracción, especialmente los platos de pescado y mariscos frescos.
Calpe tiene una amplia variedad de servicios y comodidades como tiendas, restaurantes, escuelas, hospitales y transporte público, lo que la hace una ciudad completa y cómoda para vivir.

 

Více informací

Aktualizováno 25 března, 2023 at 1:48 pm
 • Číslo zakázky: hz-F0228
 • Cena: 655,000 EUR
 • Velikost: 256.00 m²
 • Ložnice: 6
 • Koupelny: 4
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 400 m

Adresa

 • Adresa Calpe
 • Město Calpe
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Active Life
Virgin Active España (45.11 km)
Good 1 recenze
Pilates im Hotel Sol y mar (1.67 km)
Exceptional 1 recenze
Conversa Idiomas Avda. Gabriel Miro, 34 (1.66 km)
Fair 1 recenze
Club Nautico Campomanes (2.22 km)
Average 2 recenze
Real Club Náutico (3.14 km)
Exceptional 1 recenze
Education
Conversa Idiomas Avda. Gabriel Miro, 34 (1.66 km)
Fair 1 recenze
Sierra Bernia School (11.77 km)
Fair 3 recenze
Centro Juvenil (11.96 km)
Good 1 recenze
IES Mediterrània (16.35 km)
Average 1 recenze
Ies Xebic (18.02 km)
Good 1 recenze
Food
Puerto Blanco (0.53 km)
Exceptional 10 recenze
El Faro Restaurant & Bar (0.78 km)
Exceptional 1 recenze
El Paseo (0.91 km)
Fair 3 recenze
Nou Mejia (1.15 km)
Exceptional 1 recenze
Imperial (1.3 km)
Exceptional 2 recenze
Health & Medical
HCB Calpe Internacional (1.64 km)
Exceptional 1 recenze
Clínica Vital Dent (6.45 km)
Average 2 recenze
instituto dental europa dr. langhein (7.1 km)
Exceptional 1 recenze
SHA (10.59 km)
Average 2 recenze
Atfisio (11.17 km)
Exceptional 1 recenze
Restaurants
Puerto Blanco (0.53 km)
Exceptional 10 recenze
El Faro Restaurant & Bar (0.78 km)
Exceptional 1 recenze
El Paseo (0.91 km)
Fair 3 recenze
Nou Mejia (1.15 km)
Exceptional 1 recenze
Imperial (1.3 km)
Exceptional 2 recenze

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald