Prodej Vila, , 339.00 m2, Finestrat

 • 865,000 EUR

Popis

S ohledem na velké množství nabídek, které pro Vás aktualizujeme každý den, jsou informace do českého jazyka překládány automatizovaně a proto je považujte pouze za informativní. Naši specialisté Vám vše ochotně upřesní nebo rovnou volejte na mob. +420 724 14 94 14


—— Překlad do češtiny: Tato impozantní třípatrová vila má sedm ložnic a pět koupelen, několik teras, pozemek 1030m2 s automatickým zavlažovacím systémem a bazén 12m x 5m s hloubkou 1,80m. Kryté i nekryté terasy, garáž, přístřešek pro auto a různé parkovací plochy poskytují dostatek prostoru pro zábavu a relaxaci a zároveň nabízejí úžasný výhled na moře a okolní hory.

V přízemí vily najdeme prostorný obývací pokoj s krbem, jídelnu, koupelnu se sprchovým koutem, kuchyň, prádelnu a dvě ložnice, všechny s přímým vstupem na terasu a bazén. Ve druhém patře jsou tři velké ložnice, každá s vlastní koupelnou, šatnami a vstupem na terasu. Ve třetím patře je hlavní ložnice s koupelnou, šatnou a soukromou terasou.

Všechny pokoje mají teplou/studenou klimatizaci a topení. Kromě toho má vila studio pro hosty, ideální pro přijímání návštěv nebo jako pracovní prostor.

Golf Bahia de Finestrat je privilegovaná lokalita na středomořském pobřeží Španělska, v provincii Alicante. Tato oblast je známá svými působivými plážemi, slunečným a příjemným klimatem a širokou nabídkou volnočasových a sportovních aktivit.

Zejména Golf Bahia de Finestrat je známý svými působivými golfovými hřišti, která se rozprostírají na širokém území země s panoramatickým výhledem na moře a okolní hory. Přírodní krásy oblasti z ní činí ideální místo pro milovníky golfu, a to jak pro amatéry, tak pro zkušenější hráče.

Kromě toho poloha Golf Bahia de Finestrat nabízí snadný přístup k široké škále služeb a vybavení, včetně obchodů, restaurací, barů, sportovních a rekreačních zařízení.

—– Informace v ruštině:

Продаётся вилла в Финестрате в районе BAHIA GOLF. Общая площадь 339.00 м2, участок 1030 м2, вилла 2006 года постройки, состоит из 8 комнат (7 спален, 1 салон), 5 ванных комнат, находится в 5 км от моря. Имеется кондиционер, встроенные шкафы, зона барбекю, обогрев, камин, отдельная кухня, частный бассейн, солярий, терраса, вид на море.

—– Informace ve španělštině:

Esta impresionante villa de tres plantas cuenta con siete habitaciones y cinco baños, varias terrazas, una parcela de 1030m2 con sistema de riego automático y una piscina de 12m x 5m con una profundidad de 1,80m. Las terrazas cubiertas y descubiertas, garaje, cochera y varias áreas de estacionamiento brindan un amplio espacio para el entretenimiento y el relax, además de ofrecer impresionantes vistas al mar y las montañas circundantes.

En la planta baja de la villa encontramos un amplio salón con chimenea, un comedor, un baño con ducha, una cocina, un lavadero y dos dormitorios, todos ellos con acceso directo a la terraza y piscina. La segunda planta cuenta con tres amplios dormitorios, cada uno con baño privado, vestidores y acceso a la terraza. La tercera planta tiene el dormitorio principal con baño en suite, vestidor y terraza privada.

Todos los dormitorios disponen de aire acondicionado frío/calor y calefacción. Además, la villa cuenta con un estudio para invitados, ideal para recibir a visitas o para ser utilizado como espacio de trabajo.

Golf Bahia de Finestrat es una ubicación privilegiada situada en la costa mediterránea de España, en la provincia de Alicante. Esta zona es conocida por sus impresionantes playas, clima soleado y agradable, y una gran oferta de actividades de ocio y deportivas.

En particular, Golf Bahia de Finestrat es un lugar destacado por sus impresionantes campos de golf, que se extienden por una amplia área de terreno con vistas panorámicas al mar y las montañas circundantes. La belleza natural de la zona hace que sea un lugar ideal para los amantes del golf, tanto para los aficionados como para los jugadores más experimentados.

Además, la ubicación de Golf Bahia de Finestrat ofrece fácil acceso a una amplia gama de servicios y comodidades, incluyendo tiendas, restaurantes, bares, instalaciones deportivas y de ocio.

 

Více informací

Aktualizováno 7 března, 2023 at 12:03 pm
 • Číslo zakázky: hz-F0248
 • Cena: 865,000 EUR
 • Velikost: 339.00 m²
 • Ložnice: 7
 • Koupelny: 5
 • Typ nemovitosti: Vila
 • Stav nemovitosti: Prodej

Dodatečné informace

 • Vzdálenost od moře: 5000 m

Adresa

 • Adresa Finestrat
 • Město Finestrat
 • Stát Španělsko

Hypoteční kallulačka

Měsíčně
 • Jistina a úrok
 • Daň z nemovitosti
 • Pojištění rizika splácet
EUR
EUR
%
EUR
EUR

Naplánovat prohlídku

Informace o Vás

Co je v okolí

Active Life
Virgin Active España (27.61 km)
Good 1 recenze
THW Fisioterapia (2.42 km)
Exceptional 1 recenze
Buceadores Poseidon Comunidad de Bienes (2.56 km)
Exceptional 1 recenze
Ánimae Health Studio (3.87 km)
Exceptional 1 recenze
Hotel RH Royal (4.34 km)
Good 1 recenze
Education
Conuco Dance (1.53 km)
Average 1 recenze
IES Mediterrània (2.55 km)
Average 1 recenze
Sierra Bernia School (6.05 km)
Fair 2 recenze
Centro Juvenil (7.23 km)
Good 1 recenze
Conversa Idiomas Avda. Gabriel Miro, 34 (19.44 km)
Fair 1 recenze
Food
Belaggio (0.48 km)
Good 1 recenze
L'Escenari Tavern (5.91 km)
Exceptional 1 recenze
Real Wook Buffet (1.34 km)
Average 2 recenze
Carrefour (1.4 km)
Good 4 recenze
Burger King (1.42 km)
Fair 2 recenze
Health & Medical
Nicolas y Zapata SC. (2.4 km)
Good 2 recenze
THW Fisioterapia (2.42 km)
Exceptional 1 recenze
Ánimae Health Studio (3.87 km)
Exceptional 1 recenze
Podoroig (3.91 km)
Exceptional 1 recenze
Hospital de Levante (4.59 km)
Good 1 recenze
Restaurants
Belaggio (0.48 km)
Good 1 recenze
L'Escenari Tavern (5.91 km)
Exceptional 1 recenze
Real Wook Buffet (1.34 km)
Average 2 recenze
Burger King (1.42 km)
Fair 2 recenze
Foster's Hollywood (1.95 km)
Average 2 recenze

Podobné nemovitosti

Kontaktní informace

Zobrazit nabídky
Ing. David Möhwald

Dotazy k nemovitosti

Porovnat nabídky

Compare
Ing. David Möhwald
 • Ing. David Möhwald