Golf v Costa Blance

Počasí v Costa Blance umožňuje praktikovat golf po celý rok. Vrchol sezóny tohoto sportu je v zimě, která je charakteristicky velmi teplá pro provincii Alicante. Golf ve Španělsku je tedy pro všechny, kteří chtějí hrát golf kdykoli během celého roku.

Optimální golfové zázemí, které patří k nejlepším v Evropě, je součástí středisek a rezidenčních komplexů, hotelů, lázní a posiloven, což ze španělských rezortů činí ideální kombinaci sportu a odpočinku.

Dnes je Costa Blanca jedním z hlavních mezinárodních center pro golf s 24 hřišti (z nichž 4 jsou Pitch & Putt), které se nacházejí v krásné středomořské krajině. Nabízejí rozmanitost a kvalitu, nesou podpis některých z nejprestižnějších návrhářů a golfových šampiónů, jako jsou Ballesteros, Olazabal a Jack Nicklaus. Každý resort se svými parametry uspokojí různé požadavky i těch nejnáročnějších hráčů.

Orihuela Costa

Villamartin

Od roku 1972 je Villamartin jedním z nejstarších golfových hřišť v regionu Costa Blanca Alicante. Vegetace s více než 40letou historií, krásným výhledem na Středozemní moře a velkorysými greeny, které hostily v roce 1994 jeden z turnajů European Tour. Hráči jako Severiano Ballesteros, José Maria Olazabal, Ian Woosnan, Sam Torrance a mnoho dalších mezinárodních osobností hráli golf a proslavili toto skvělé golfové hřiště. Greeny ve Villamartinu mají mezinárodní slávu s dobře známými jamkami, jako je 17. jamka, par tři, který vyžaduje překročení listnatého bulváru lemovaného stromy, aby se poté dosáhlo obrovského a velkorysého greenu se dvěma platformami. Villamartin Golf má velkou komunitu hráčů z celé Evropy, kteří si vybrali toto krásné golfové hřiště jako místo k životu jako součást svého životního stylu.

Las Colinas

Svět pro sebe. Přijďte a zažijte golfový resort Cabell B.Robinson navržený pro mistrovské turnaje, spravovaný klubem Troon Golf. V údolí o rozloze 330 hektarů mezi kopci, v blízkosti moře, v oblasti velkých přírodních krás, Las Colinas nastavuje nové standardy pro golf a volný čas ve Španělsku.

Las Colinas Golf & Country Club

Je exkluzivní rezidenční komplex o rozloze 330 hektarů na španělském pobřeží Středozemního moře, s nízkou hustotou zalidnění a postavený kolem 18jamkového golfového hřiště. Má vynikající polohu v blízkosti pobřeží, v údolí obklopeném kopci jižně od Alicante. Nabízí širokou škálu sportovních, rekreačních, ubytovacích a restauračních zařízení.


Maximální soukromí a bezpečnost:
Údolí o rozloze 330 hektarů, orámované kopci, které tvoří přirozenou bariéru a zajišťují odlehlou zástavbu. Jediná obousměrná přístupová cesta s 24 h bezpečnostní službou.

Jedinečný pocit při příjezdu:
Ten poskytuje jediný vstup do Las Colinas přes rokli, která se otevírá do skrytého údolí, podél kterého vede golfové hřiště. Soutěska je prvkem, který zachovává intimitu, klid a přírodní krásy Las Colinas.
Las Colinas Golf & Country Club je obklopen přírodní rezervací zahrnující více než 10 000 hektarů chráněné půdy, která omezuje další rezidenční výstavbu.

Středomořská vegetace:
Více než 200 000 metrů čtverečních přírodního prostoru. Středomořská vegetace byla zachována se stromy a původními druhy, které se nacházejí i v zahradách a terénních úpravách v celém komplexu.

Závazný plán opatření na ochranu životního prostředí:
Ten zahrnuje přísný plán udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí vypracovaný Polytechnickou univerzitou ve Valencii. Tento plán mimo jiné stanoví nízkou úroveň hluku a světelného znečištění, jakož i využití zalesněných ploch a původních druhů rostlin v krajinném zahradnictví pro obytné komplexy, společné a soukromé prostory.

The Real Club de Golf Campoamor

Toto hřiště je výzvou pro zkušené golfisty od roku 1988, kdy Real Club de Golf Campoamor poprvé otevřel Jeho královská Výsost Juan de Borbуn, hrabě z Barcelony, na jehož počest se nyní každý srpen hraje stejnojmenný šampionát. Uhnízděný v přírodních krásách krajiny Dehesa de Campoamor, mezi dvěma vzájemně propojenými údolími chráněnými malými kopci. Toto hřiště má tak své vlastní speciální mikroklima, které zde umožňuje hrát golf kdykoliv během roku. S délkou 6 277 metrů a parem 72 je to dobře udržované hřiště, jehož přísné standardy údržby slouží k dalšímu zdůraznění bujné flóry a fauny, která se nachází po celé jeho délce.

Las Ramblas

Golfové hřiště Las Ramblas bylo druhým golfovým hřištěm vlastněným společností Quara Group. Toto hřiště navržené od Pepe Gancedo, prestižním a vizionářským designérem golfových hřišť uznávaných na národní i mezinárodní úrovni, bylo otevřeno v roce 1991. Las Ramblas je oblast nesrovnatelné krásy. Jak název napovídá, je navržena na strmém terénu obklopeném potoky a bujnou vegetací, kterou tvoří převážně listnaté středomořské borovice. Hřiště nabízí mnoho nádherných výhledů na Středozemní moře a poskytuje stinné oblasti, které z této oblasti činí příjemné místo pro hraní golfu i v nejteplejších měsících roku.

Vistabella Golf

Vistabella Golf, otevřený v roce 2009, je relativně nový resort s 11 jamkami, které lze hrát jako 18jamkové hřiště s parem 73 dlouhé téměř 6 kilometrů. Designér hřiště Manuel Piсero spolupracoval se Stevem Ballesterosem na Ryder Cupu v roce 1985 a spojil více než 30 let zkušeností ve světě golfu se znalostmi největších světových hřišť a toto know-how aplikoval na Vistabella Golf.

Zvláštní zmínku je třeba věnovat také velkým a zvlněným greenům, které jsou považovány za nejkonkurenceschopnější v oblasti a nejlépe udržované. Kromě golfového hřiště nabízí tento sportovní komplex také golfovou akademii, kurty na paddle tenis, bowlingový green a restauraci.

Přidat komentář

Porovnat nabídky

Compare